Piłka ręczna. Juniorzy lepsi od LUKS Skrzyszów

625 0

MOSiR Bochnia – SPR LUKS Skrzyszów 27-19 (10-11)
MOSIR: Michał Budzyn 1, Oliwer Choma 3, Wiktor Czubala 1, Michał Dobrzański 3, Grzegorz Drzazga, Filip Fasuga, Krzysztof Goliński 3, Marcin Jakubowski , Kacper Lipina 3, Mateusz Łącki, Jakub Pagacz, Iwo Stopczyński 6, Mateusz Trojanowski, Paweł waśniowski 1, Gabriel Krawczyk 6, Łukasz Drabik.

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana i żadna z drużyn nie uzyskała znaczącej przewagi bramkowej (10:11). Drugą część bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy z Bochni, którzy między 31 a 41 minutą gry zdobyli 8 bramek,tracąc tylko jedną. W tym okresie szczególnie skuteczni byli I. Stopczyński i G. Krawczyk, którzy zdobyli po 3 bramki, a po jednej W. Czubala i M. Dobrzański. Ten okres był decydujący dla losów spotkania, które nasi zawodnicy wygrali i utrzymali kontakt punktowy z czołówką tabeli – powiedział trener bocheńskiego zespołu – Ryszard Tabor.