IV liga. BKS zwycięsko odrobił ligowe zaległości. Dziś BKS zagra z Watrą

Tarnovia – BKS 1-2
Bramki: Łukasz Noga 20′ – Grzegorz Marszalik 54′, Jakub Dobranowski 62′.
Tarnovia: Dawid Kubik – Tomasz Nytko, Wojciech Kuboń (62′ Łukasz Wilk), Mateusz Baruch, Wojciech Gucwa (46′ Tomasz Mikoś), Patryk Klich (52′ Patryk Dydyk), Piotr Nowak (70′ Łukasz Smołkowicz), Łukasz Noga, 8 Mateusz Prokop (55′ Daniel Zaucha), Kamil Wilk, Rafał Kozioł
BKS: Damian Szydłowski- Daniel Bukowiec, Michał Ruchałowski, Marcin Motak, Krzysztof Mazur (46′ 6 Tomasz Rachwalski), – Piotr Górecki – Jakub Dobranowski, Arkadiusz Budzyn (63′ Krystian Lewicki), Karol Filipek (82′ Mateusz Mlostek), Grzegorz Marszalik – Krzysztof Styrna (53′ Mirosław Tabor).

Bochnianie zagrali w Tarnowie słabą pierwszą połowę, po której przegrywali 1-0 po szczęśliwej dla gospodarzy bramce Łukasza Nogi. Tarnowianie mogli prowadzić nawet 2-0, ale kluczową dla dalszej rywalizacji interwencję zaliczył Krzysztof Mazur. Po przerwie zagrał już inny BKS, który nie tylko odrobił straty – gol Grzegorza Marszalika, ale także po kapitalnej kontrze zdołał wyjść na prowadzenie – bramka Jakuba Dobranowskiego.

Dzięki zwycięstwu BKS awansował na piątą pozycję i do lidera – Limanovii traci tylko trzy punkty. Już dzisiaj podopieczni Janusza Piątka zmierzą się z Watrą prowadzoną przez Łukasza Surmę – byłego zawodnika Wisły Kraków, Ruchu Chorzów i Legii Warszawa. Watra zdobyła w siedmiu wiosennych meczach 17 punktów i pod względem dorobku punktowego ustępuje tylko idącej na awans Sandecji II. W innym meczu , w Pisarzowej Olimpia podejmie GKS Drwinia. Drwinianie, którzy niespodziewanie zameldowali się w strefie spadkowej po porażce z BKS muszą szukać punktów na trudnym do zdobycia boisku beniaminka.