W ten weekend XXI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia

829 0

Na ten moment udział w tegorocznym turnieju potwierdzili młodzi judocy z 10 państw: Austrii, Chorwacji, Czech, Finlandii, Irlandii, Litwy, Słowacji, Ukrainy, Węgier i oczywiście Polski. Projekt współfinansowany ze środków powiatu Bocheńskiego i Gminy Miasta Bochnia. Zadaniu partneruje kilkanaście firm.

– Tym turniejem rozpoczynamy trzecią dekadę zawodów, które w szczególny sposób wpisały się w kalendarz wydarzeń sportowych naszego miasta – mówi Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia i wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. – W ciągu minionych 20 lat udało nam się zaistnieć w świadomości wielu klubów judo w całej Europie. Jesteśmy postrzegani jako organizatorzy zawodów, które stoją na bardzo wysokim poziomie sportowym, a odbywają się w nietypowej scenerii jaką jest Kopalnia Soli. To jedyne takie miejsce na świecie, gdzie przeprowadzany jest Turniej Judo. Oczywiście za każdym razem jego organizacja jest dla nas ogromnym przedsięwzięciem. Mamy jednak nadzieję, że przy pomocy naszych partnerów i wolontariuszy i tym razem
podołamy temu wyzwaniu.

Zapraszamy Kibiców do dopingowania zawodników. Warto zaznaczyć, że w sobotę zawody rozpoczynamy od walk drużynowych. Bochnia wystawia bardzo mocną ekipę i oczywiście liczymy na podium.

Zachęcamy do odwiedzenia Kopalni w tak nietypowych okolicznościach, tym bardziej, że organizatorzy Turnieju proponują bardzo korzystne ceny biletów dla Kibiców na zjazd do Kopalni. Program i szczegóły zjazdu poniżej.

Program XXI Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni:

16.06.2018 r. – sobota
godz. 13.00 – uroczyste rozpoczęcie zawodów
godz. 13.30 – walki judo
ok. godz. 19.30 – dekoracja zwycięzców

17.06.2018 r. – niedziela
godz. 11.00 – rozpoczęcie walk
ok. 15.00 – zakończenie zawodów

Zjazd do Kopalni dla kibiców szybem Campi przy ul. Campi 15:
w sobotę w godz. 12.00-18.00
w niedzielę w godz. 10.30-13.00

Cena biletów 22 zł (dzieci do lat 3 za darmo).

Wyniki zawodów można śledzić TUTAJ

Będzie możliwość śledzenia walk on-line

Sobota kamera 1
kamera 2

Niedziela kamera 1
kamera 2

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *