IV liga: Wstępny terminarz rudny jesiennej sezonu 2018/19

30 0

Terminarz rozgrywek ligi: IV liga grupa wschodnia

Runda jesienna

Kolejka 1 w dniach 11-08-2018/12-08-2018

1 LKS Szaflary – Limanovia Limanowa 2018-08-11
2 Dunajec Zakliczyn – GKS Drwinia 2018-08-11
3 Orkan Szczyrzyc – Sandecja II Nowy Sącz 2018-08-11
4 Poprad Muszyna – Unia Tarnów 2018-08-11
5 Watra Białka Tatrzańska – Glinik Gorlice 2018-08-11
6 CANPACK Okocimski Brzesko – Tarnovia Tarnów 2018-08-11
7 Lubań Maniowy – Olimpia Pisarzowa 2018-08-11
8 Barciczanka Barcice – Bocheński Klub Sportowy 2018-08-11

Kolejka 2 w dniach 15-08-2018

9 Limanovia Limanowa – Bocheński Klub Sportowy 2018-08-15
10 Olimpia Pisarzowa – Barciczanka Barcice 2018-08-15
11 Tarnovia Tarnów – Lubań Maniowy 2018-08-15
12 Glinik Gorlice – CANPACK Okocimski Brzesko 2018-08-15
13 Unia Tarnów – Watra Białka Tatrzańska 2018-08-15
14 Sandecja II Nowy Sącz – Poprad Muszyna 2018-08-15
15 GKS Drwinia – Orkan Szczyrzyc 2018-08-15
16 LKS Szaflary – Dunajec Zakliczyn 2018-08-15

Kolejka 3 w dniach 18-08-2018/19-08-2018

17 Dunajec Zakliczyn – Limanovia Limanowa 2018-08-18
18 Orkan Szczyrzyc – LKS Szaflary 2018-08-18
19 Poprad Muszyna – GKS Drwinia 2018-08-18
20 Watra Białka Tatrzańska – Sandecja II Nowy Sącz 2018-08-18
21 CANPACK Okocimski Brzesko – Unia Tarnów 2018-08-18
22 Lubań Maniowy – Glinik Gorlice 2018-08-18
23 Barciczanka Barcice – Tarnovia Tarnów 2018-08-18
24 Bocheński Klub Sportowy – Olimpia Pisarzowa 2018-08-18

Kolejka 4 w dniach 25-08-2018/26-08-2018

25 Limanovia Limanowa – Olimpia Pisarzowa 2018-08-25
26 Tarnovia Tarnów – Bocheński Klub Sportowy 2018-08-25
27 Glinik Gorlice – Barciczanka Barcice 2018-08-25
28 Unia Tarnów – Lubań Maniowy 2018-08-25
29 Sandecja II Nowy Sącz – CANPACK Okocimski Brzesko 2018-08-25
30 GKS Drwinia – Watra Białka Tatrzańska 2018-08-25
31 LKS Szaflary – Poprad Muszyna 2018-08-25
32 Orkan Szczyrzyc – Dunajec Zakliczyn 2018-08-25

Kolejka 5 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

33 Orkan Szczyrzyc – Limanovia Limanowa 2018-09-01
34 Poprad Muszyna – Dunajec Zakliczyn 2018-09-01
35 Watra Białka Tatrzańska – LKS Szaflary 2018-09-01
36 CANPACK Okocimski Brzesko – GKS Drwinia 2018-09-01
37 Lubań Maniowy – Sandecja II Nowy Sącz 2018-09-01
38 Barciczanka Barcice – Unia Tarnów 2018-09-01
39 Bocheński Klub Sportowy – Glinik Gorlice 2018-09-01
40 Olimpia Pisarzowa – Tarnovia Tarnów 2018-09-01

Kolejka 6 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

41 Limanovia Limanowa – Tarnovia Tarnów 2018-09-08
42 Glinik Gorlice – Olimpia Pisarzowa 2018-09-08
43 Unia Tarnów – Bocheński Klub Sportowy 2018-09-08
44 Sandecja II Nowy Sącz – Barciczanka Barcice 2018-09-08
45 GKS Drwinia – Lubań Maniowy 2018-09-08
46 LKS Szaflary – CANPACK Okocimski Brzesko 2018-09-08
47 Dunajec Zakliczyn – Watra Białka Tatrzańska 2018-09-08
48 Orkan Szczyrzyc – Poprad Muszyna 2018-09-08

Kolejka 7 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

49 Poprad Muszyna – Limanovia Limanowa 2018-09-15
50 Watra Białka Tatrzańska – Orkan Szczyrzyc 2018-09-15
51 CANPACK Okocimski Brzesko – Dunajec Zakliczyn 2018-09-15
52 Lubań Maniowy – LKS Szaflary 2018-09-15
53 Barciczanka Barcice – GKS Drwinia 2018-09-15
54 Bocheński Klub Sportowy – Sandecja II Nowy Sącz 2018-09-15
55 Olimpia Pisarzowa – Unia Tarnów 2018-09-15
56 Tarnovia Tarnów – Glinik Gorlice 2018-09-15

Kolejka 8 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

57 Limanovia Limanowa – Glinik Gorlice 2018-09-22
58 Unia Tarnów – Tarnovia Tarnów 2018-09-22
59 Sandecja II Nowy Sącz – Olimpia Pisarzowa 2018-09-22
60 GKS Drwinia – Bocheński Klub Sportowy 2018-09-22
61 LKS Szaflary – Barciczanka Barcice 2018-09-22
62 Dunajec Zakliczyn – Lubań Maniowy 2018-09-22
63 Orkan Szczyrzyc – CANPACK Okocimski Brzesko 2018-09-22
64 Poprad Muszyna – Watra Białka Tatrzańska 2018-09-22

Kolejka 9 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

65 Watra Białka Tatrzańska – Limanovia Limanowa 2018-09-29
66 CANPACK Okocimski Brzesko – Poprad Muszyna 2018-09-29
67 Lubań Maniowy – Orkan Szczyrzyc 2018-09-29
68 Barciczanka Barcice – Dunajec Zakliczyn 2018-09-29
69 Bocheński Klub Sportowy – LKS Szaflary 2018-09-29
70 Olimpia Pisarzowa – GKS Drwinia 2018-09-29
71 Tarnovia Tarnów – Sandecja II Nowy Sącz 2018-09-29
72 Glinik Gorlice – Unia Tarnów 2018-09-29

Kolejka 10 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

73 Limanovia Limanowa – Unia Tarnów 2018-10-06
74 Sandecja II Nowy Sącz – Glinik Gorlice 2018-10-06
75 GKS Drwinia – Tarnovia Tarnów 2018-10-06
76 LKS Szaflary – Olimpia Pisarzowa 2018-10-06
77 Dunajec Zakliczyn – Bocheński Klub Sportowy 2018-10-06
78 Orkan Szczyrzyc – Barciczanka Barcice 2018-10-06
79 Poprad Muszyna – Lubań Maniowy 2018-10-06
80 Watra Białka Tatrzańska – CANPACK Okocimski Brzesko 2018-10-06

Kolejka 11 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

81 CANPACK Okocimski Brzesko – Limanovia Limanowa 2018-10-13
82 Lubań Maniowy – Watra Białka Tatrzańska 2018-10-13
83 Barciczanka Barcice – Poprad Muszyna 2018-10-13
84 Bocheński Klub Sportowy – Orkan Szczyrzyc 2018-10-13
85 Olimpia Pisarzowa – Dunajec Zakliczyn 2018-10-13
86 Tarnovia Tarnów – LKS Szaflary 2018-10-13
87 Glinik Gorlice – GKS Drwinia 2018-10-13
88 Unia Tarnów – Sandecja II Nowy Sącz 2018-10-13

Kolejka 12 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

89 Limanovia Limanowa – Sandecja II Nowy Sącz 2018-10-20
90 GKS Drwinia – Unia Tarnów 2018-10-20
91 LKS Szaflary – Glinik Gorlice 2018-10-20
92 Dunajec Zakliczyn – Tarnovia Tarnów 2018-10-20
93 Orkan Szczyrzyc – Olimpia Pisarzowa 2018-10-20
94 Poprad Muszyna – Bocheński Klub Sportowy 2018-10-20
95 Watra Białka Tatrzańska – Barciczanka Barcice 2018-10-20
96 CANPACK Okocimski Brzesko – Lubań Maniowy 2018-10-20

Kolejka 13 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

97 Lubań Maniowy – Limanovia Limanowa 2018-10-27
98 Barciczanka Barcice – CANPACK Okocimski Brzesko 2018-10-27
99 Bocheński Klub Sportowy – Watra Białka Tatrzańska 2018-10-27
100 Olimpia Pisarzowa – Poprad Muszyna 2018-10-27
101 Tarnovia Tarnów – Orkan Szczyrzyc 2018-10-27
102 Glinik Gorlice – Dunajec Zakliczyn 2018-10-27
103 Unia Tarnów – LKS Szaflary 2018-10-27
104 Sandecja II Nowy Sącz – GKS Drwinia 2018-10-27

Kolejka 14 w dniach 03-11-2018/04-11-2018

105 Limanovia Limanowa – GKS Drwinia 2018-11-03
106 LKS Szaflary – Sandecja II Nowy Sącz 2018-11-03
107 Dunajec Zakliczyn – Unia Tarnów 2018-11-03
108 Orkan Szczyrzyc – Glinik Gorlice 2018-11-03
109 Poprad Muszyna – Tarnovia Tarnów 2018-11-03
110 Watra Białka Tatrzańska – Olimpia Pisarzowa 2018-11-03
111 CANPACK Okocimski Brzesko – Bocheński Klub Sportowy 2018-11-03
112 Lubań Maniowy – Barciczanka Barcice 2018-11-03

Kolejka 15 w dniach 10-11-2018/11-11-2018

113 Barciczanka Barcice – Limanovia Limanowa 2018-11-10
114 Bocheński Klub Sportowy – Lubań Maniowy 2018-11-10
115 Olimpia Pisarzowa – CANPACK Okocimski Brzesko 2018-11-10
116 Tarnovia Tarnów – Watra Białka Tatrzańska 2018-11-10
117 Glinik Gorlice – Poprad Muszyna 2018-11-10
118 Unia Tarnów – Orkan Szczyrzyc 2018-11-10
119 Sandecja II Nowy Sącz – Dunajec Zakliczyn 2018-11-10
120 GKS Drwinia – LKS Szaflary 2018-11-10

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *