BSF ABJ Bochnia z młodzieżą z MSP Bochnia

54 0

W spotkaniu przedstawicieli obu klubów wzięli udział prezes BSF-u – Rafał Czaja oraz ze strony MSP – Adam Boroń i Witold Leo. W tym sezonie nasz klub reprezentować będą najlepsi zawodnicy MSP z rocznika 2007 i 2008, a ich zajęcia w okresie zimowym będą koordynowane przez trenerów BSF-u.

MSP Bochnia to podmiot założony przez cztery szkółki piłkarskie pracujące na terenie powiatu bocheńskiego, a mianowicie SPN Fair Play, ABC Futbolu, Zostań Piłkarzem oraz Żaczki Nowy Wiśnicz. Celem klubu jest utworzenie wspólnych drużyn młodzieżowych (młodzików oraz trampkarzy) złożonych z najbardziej uzdolnionych zawodników wszystkich czterech akademii.

Współpraca tych szkółek rozpoczęła się przed rokiem od organizacji Bocheńskiej Ligi Turniejowej (BLT), czyli cyklu turniejów dla dzieci pochodzących z wyżej wymienionych akademii. Najlepiej prezentujący się zawodnicy w trakcie tych zmagań mieli okazję otrzymać powołania do reprezentacji całej ligi, która brała udział w prestiżowych turniejach. Twór okazał się ogromnym sukcesem, spotkał z pozytywnym odbiorem w środowisku piłkarskim i teraz już jako MSP ma szansę na dalszy progres.

Informacja nadesłana

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *