Niepołomice. „O.S.A. w trampkach” – bezpłatne treningi biegowe na wiosnę

1063 0

Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” serdecznie zaprasza na bezpłatny biegowy program treningowy dla początkujących – „OSA w trampkach”! Program będzie trwał od maja do października – w każdy czwartek, bez względu na pogodę.

Treningi pod hasłem „O.S.A. w trampkach” cieszyły się dużym powodzeniem w 2020 roku, kiedy to na bezpłatne zajęcia zostały zaproszone osoby zupełnie początkujące! Zaczynały od zera! Początkowo od marszobiegów przeplatanych truchtaniem, następnie przyszły pierwsze sukcesy związane z dłuższymi biegowymi odcinkami, wreszcie pokonywaniem dystansów 5 czy 10 km!

Wszystko pod okiem doświadczonego trenera, Ilyi Markova, który tak potrafił dobrać ćwiczenia i obciążenia treningowe, by pierwsze kroki biegowe były zdrowe i bezpieczne.

Wiele z tych osób, które przyszły na pierwszy trening w czerwcu 2020 r., nadal uczestniczy w zajęciach grupy „Niepołomice Biegają”, nie wyobrażając sobie już teraz życia bez kilku treningów biegowych w tygodniu.

Myślisz, że dla Ciebie jest to niedostępne? Że przygodę z bieganiem zaczynają ludzie wysportowani, z idealną sylwetką? Otóż nie!
Nie musisz się niczego obawiać. Wystarczy, że chcesz odkryć swoje możliwości, być blisko natury i poznać ciekawych ludzi!

Udowodniły to już zeszłoroczne „OSY”. Każdy może być jak „O.S.A. w trampkach”, czyli O – osobą, S – sportowo, A – aktywną!

Treningi dla początkujących startują od maja.

Zapraszamy w każdy czwartek o godz. 18.15 na Arenę Lekkoatletyczną przy Szkole Podstawowej nr 1 na ulicy Szkolnej 3 w Niepołomicach (bez względu na pogodę).

Więcej informacji: www.niepolomicebiegaja.pl i www.facebook.com/niepolomicebiegaja

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *