LBLF: Czas rozpocząć nowy sezon

324 0

Przed nami druga w historii edycja Letniej Bocheńskiej Ligi Futsalu. Sezon 2021 rozpocznie się we wtorek 22 czerwca. W zmaganiach weźmie udział 7 drużyn, a tytułu mistrzowskiego bronić będą Leszcze Barowe.

1. kolejka:
wtorek, 22 czerwca:

18:30 Krawczyk Team – Spektrum

19:15 Św. Paweł – Św. Jan

20:00 Rangers – Leszcze Barowe

pauza: iSprzęt

Spośród spotkań 1. serii gier zdecydowanie najciekawiej zapowiada się mecz debiutującej w rozgrywkach letnich ekipy Krawczyk Team ze zdobywcą brązowego medalu w poprzedniej edycji – Spektrum. Zespół Jerzego Zuzi z pewnością znów będzie mierzył wysoko, jednak i Krawczyk to bardzo ambitna, a do tego już doświadczona drużyna. Szykuje się zacięte spotkanie.

Tak się składa, że każda z bocheńskich parafii miała już swojego przedstawiciela w bocheńskich rozgrywkach futsalowych. Teraz do rywalizacji przystąpił Św. Jan i swoją przygodę rozpocznie od pojedynku z wicemistrzem poprzedniego sezonu – Św. Pawłem. To „Pawełki” będą wyraźnym faworytem meczu, ale kto wie, może czeka nas niespodzianka, zwłaszcza że spotkania derbowe zawsze są wyjątkowe i wyzwalają dodatkową dawkę adrenaliny.

Czekający wciąż na pierwszą wygraną w rozgrywkach Rangers zmierzą się z mistrzami premierowego sezonu 2020, Leszczami Barowymi. To druga z ekip będzie wyraźnym faworytem. Już niebawem przekonamy się, czy podoła oczekiwaniom.

Tradycyjnie nasz portal będzie sponsorem Sportomaks Ligi Typera – zabawy polegającej na typowaniu wyników spotkań Letniej Bocheńskiej Ligi Futsalu. Na trzech najlepszych typerów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, dlatego zachęcamy do uważnego śledzenia rozgrywek i udziału w rywalizacji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *