LBLF: przed nami 2. kolejka

231 0

Już dziś na boisku przy tężni rozegrane zostaną spotkania 2. kolejki Letniej Bocheńskiej Ligi Futsalu. Wszystkie trzy zapowiadają się niezwykle emocjonująco.

Wysoko swoje pierwsze mecze przegrały zespoły Św. Jana i Rangers. Teraz spotkają się w bezpośrednim pojedynku i biorąc pod uwagę, jak wysoki poziom prezentują rywale, może to być dla nich jedna z niewielu okazji do zdobycia punktów.

Ciekawie zapowiada się starcie trzeciej drużyny poprzedniego sezonu z wicemistrzem. Przed rokiem obie ekipy spotkały się na inaugurację i wtedy nieco lepsze okazały się „Pawełki”, które wygrały 6:2. Teraz drużyna Spektrum również rozpoczęła sezon od porażki, ale spotkanie z Krawczyk Teamem (3:4) mogła rozstrzygnąć na swoją korzyść. Św. Paweł rozbił ekipę Św. Jana 11:3, jednak siłę ich rywala należy ocenić jako dużo niższą, więc nie wiadomo, jak poradzą sobie z bardziej wymagającym przeciwnikiem. Szykuje się zaciekła rywalizacja.

Nie mniej emocji powinno dostarczyć spotkanie drużyn iSprzęt i Krawczyk Team. Pierwsza z ekip rozpocznie dziś swój udział w rozgrywkach, ponieważ pauzowała w pierwszej kolejce, natomiast KT może cieszyć się już ze zdobycia jednego kompletu punktów w bardzo ważnym starciu ze Spektrum. Jeśli oba zespoły wystąpią w najmocniejszych składach, to można liczyć na świetny mecz.

2. kolejka:
18:30 Św. Jan – Rangers
19:15 Spektrum – Św. Paweł
20:00 iSprzęt – Krawczyk Team
pauza: Leszcze Barowe

Tabela:
1. Leszcze Barowe 1 3
2. Św. Paweł 1 3
3. Krawczyk Team 1 3
4. iSprzęt 0 0
5. Spektrum 1 0
6. Św. Jan 1 0
7. Rangers 1 0

Więcej o lidze na stronie: www.blf-bochnia.pl

Autor: Mateusz Filipek

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *