W sobotę w Bochni: piłkarski mecz Północ – Południe

684 0

Po kilkuletniej przerwie wraca do bocheńskiego futbolu mecz Północ-Południe, który oficjalnie zamknie rozgrywki piłkarskie w sezonie 2020/2021. Na stadionie przy ulicy Parkowej, w sobotę o godzinie 17 zmierzą się zespoły złożone z zawodników z większości klubów powiatu bocheńskiego.

Drużyny zostały stworzone przez trenerów Jarosława Ulasa i Sławomir Siodlarz – zespół Północy oraz Marcina Motaka i Mirosława Bieniasa – zespół Południa. Trenerzy mieli do dyspozycji przyporządkowane terytorialnie do Południa bądź też Północy zespoły ligowe z IV ligi (tylko północ), ligi okręgowej, klasy A i B.

Oto kogo zobaczymy w sobotni wieczór przy Parkowej…

Drużyna Północy (trenerzy Jarosław Ulas i Sławomir Siodlarz):
Patryk Sobas (Victoria Słomka)
Bartek Chlebek (BKS Bochnia)
Daniel Mikler (GKS II Drwinia)
Kamil Babkiewicz (GKS II Drwinia)
Adrian Kurek (Żubr Gawłówek)
Piotr Pukrop (KR Jodłówka)
Jacek Bednarz (Borkowianka)
Rafał Natanek (Husaria Łapczyca)
Adrian Borowiec (Błękitni Krzeczów)
Jakub Pasiut (BKS Bochnia)
Dawid Burek (Promień Mikluszowice)
Piotr Filipek (Błyskawica Proszówki)
Damian Żurawski (GOSiR Rzezawa)
Karol Filipek (Błyskawica Proszówki)
Mateusz Kaczmarczyk (GKS Drwinia)
Rafał Ciesielski (GKS Drwinia)
Mateusz Klesiewicz (GOSiR Rzezawa)
Piotr Długoszewski (Raba Niedary)
Marcin Ochlust (Victoria Słomka)
Robert Dziwisz (Orzeł Cikowice)

Drużyna Południa (trenerzy Marcin Motak, Mirosław Bienias):
Biłos Bartłomiej (Szreniawa N. Wiśnicz)
Wójcik Krzysztof (Szreniawa N. Wiśnicz)
Palej Marcin (Szreniawa N. Wiśnicz)
Krzysztof Orlik (Górnik Siedlec)
Głowacki Bartłomiej (Górnik Siedlec)
Czuraj Robert (Nieszkowianka)
Broszkiewicz Maciej (Nieszkowianka)
Zabzdyr Szymon (Trzciana 2000)
Cygan Nikodem (Trzciana 2000)
Strugała Hubert (Macierz Lipnica)
Motak Paweł (Ceramika Muchówka)
Fortuna Mateusz (Ceramika Muchówka)
Krawczyk Tomasz (Beskid Żegocina)
Kępa Karol (Beskid Żegocina)
Bratek Mateusz (Zryw Królówka)
Babraj Damian (Zryw Królówka)
Banat Ryszard (Tarnavia Tarnawa)
Klęsk Tomasz (Tarnavia Tarnawa)
Jakub Stabrawa (Ceramika Muchówka)
Artur Duś (Ceramika Muchówka)

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *