LBLF: czas rozegrać mecz na szczycie

209 0

Przed nami 5. seria gier Letniej Bocheńskiej Ligi Futsalu. Najciekawiej spośród trzech spotkań zapowiada się to pomiędzy liderem, Leszczami Barowymi oraz zajmującym drugą lokatę iSprzętem.

5. kolejka:
18:30 Rangers – Krawczyk Team
19:15 Leszcze Barowe – iSprzęt
20:00 Św. Jan – Spektrum
pauza: Św. Paweł

Kolejkę rozpocznie spotkanie Rangers z Krawczyk Team. Pierwsza z ekip dwoma bardzo dobrymi występami pozbyła się łatki „outsidera”, jednak ostatnio musiała uznać wyższość drużyny iSprzęt. Teraz czeka ją kolejne wyzwanie, ponieważ zespół Roberta Łacnego mierzy wysoko i w obecnym sezonie jeszcze nie poniósł porażki. Także i tym razem będzie faworytem.

Hitem tej serii będzie starcie Leszczy Barowych z iSprzętem. Mistrzowie w trzech meczach zdobyli komplet punktów, natomiast drużyna Pawła Obroślaka ma na koncie dwie wygrane oraz remis i jest bardzo chwalona za poprzednie występy. W poprzednim sezonie iSprzęt potrafił zremisować z Leszczami, więc teraz z pewnością również może pokusić się o sprawienie niespodzianki.

Okazję na przełamanie będą miały Św. Jan i Spektrum. Obie ekipy jeszcze w tym sezonie nie wygrały. O ile pierwsza z drużyn dopiero zbiera doświadczenie w wymagających rozgrywkach, to już po zespole Jerzego Zuzi można było oczekiwać lepszej gry. Spektrum wydaje się dysponować większym potencjałem, jednak to wcale nie oznacza, że sięgnie po komplet punktów.

Przypominamy, że jedynie dziś do północy można typować wyniki meczów 5. kolejki w Sportomaks.pl Lidze Typera. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie.

Tabela:
1. Leszcze Barowe 3 9
2. iSprzęt 3 7
3. Św. Paweł 4 7
4. Krawczyk Team 3 5
5. Rangers 4 4
6. Spektrum 4 1
7. Św. Jan 3 0

Więcej o lidze na stronie www.blf-bochnia.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *