BLF. Mecze o wszystko dla Krawczyk Teamu i Megamotu

314 0

W niedzielę rozegrana zostanie 3. kolejka Bocheńskiej Ligi Futsalu. Niemal każde z sześciu spotkań zapowiada się naprawdę interesująco. Kilka ekip nie może pozwolić sobie już na kolejne potknięcia, jeśli jeszcze marzą o awansie do „Grupy Potężnych”, co zwiastuje naprawdę zaciętą rywalizację.

Przypominamy, że w sobotę można jeszcze wprowadzać swoje typy w związku z udziałem w Sportomaks.pl Lidze Typera. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie.

Grupa A
15:00 Lemon FHU – Transbet

15:45 HAL MONT Futsal Team – Krawczyk Team

16:30 G2 Transport – Św. Paweł

Jako pierwsze rozegrane zostaną trzy spotkania grupy A. Mające w dorobku 3 punkty „Cytrynki” zagrają ze stawianym w roli zdecydowanego faworyta zespołem Transbet. Obrońcom tytułu teoretycznie może zaszkodzić udział w sobotnim turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski, w którym zajęli 1. miejsce i awansowali do kolejnego etapu. Z drugiej strony prezentują jednak tak dobrą formę, że wciąż będą zdecydowanym faworytem.

Po wygranej ze Św. Pawłem za ciosem będzie chciał pójść HAL MONT. Ekipa Dawida Pilcha na pewno mierzy wysoko i teraz będzie chciała sprawić kolejną niespodziankę. Krawczyk Team po dwóch porażkach znalazł się pod ścianą i na kolejną wpadkę nie może już sobie pozwolić, jeśli marzy o awansie. To będzie zacięty pojedynek.

Emocji nie powinno zabraknąć także w rywalizacji ekip G2 Transport i Św. Paweł. Zespół Dominika Siodlarza na razie należy określić rewelacją pierwszej części sezonu. W obu meczach młoda drużyna zaprezentowała bardzo wysoki poziom i ma otwartą drogę do awansu. Przed sezonem wydawało się, że to raczej Św. Paweł może walczyć o wysokie cele, jednak na razie poniosła dwie porażki. Faworytem będzie G2.

Grupa B
17:15 Pershing Corleone – Megamot

18:00 Igloo – KS Husaria Łapczyca

18:45 iSprzęt – Parkers

Wysoka będzie stawka spotkania Pershing Corleone – Megamot. Pierwsza z drużyn ma na koncie 4 punkty. Na razie spisywała się dość solidnie. Niespodziewanie była bardzo blisko pokonania mocnego zespołu iSprzęt, potem męczyła się z Parkers, ale ostatecznie wygrała. Tym razem na pewno również powalczy o korzystny wynik. Megamot na razie poniósł dwie porażki, jednak w spotkaniu z mocnym Igloo był już bliski wywalczenia choćby remisu. Jeśli ekipa Tomasza Sopaty znów wystawi mocny skład, to ma szansę powalczyć o bezcenny dla niej komplet punktów.

„Mroźni” po udanym rozpoczęciu sezonu mogą już teraz zapewnić sobie awans do Grupy Potężnych. Głównym warunkiem jest pokonanie Husarii. Ekipa z Łapczycy z pewnością będzie ambitnie walczyć, jednak bez wątpienia to Igloo zdaje się mieć znacznie więcej atutów po swojej stronie, przez co będzie faworytem rywalizacji.

Zgłaszający wysokie aspiracje iSprzęt zmierzy się z odmłodzoną ekipą Parkers i będzie faworytem tej rywalizacji. Drużyna Pawła Obroślaka dysponuje naprawdę dużym potencjałem. Parkers ambitną, ofensywną grą na pewno zdołali sobie zjednać już spore grono fanów, jednak w rywalizacji z tak mocnym rywalem będzie mu trudno zdobyć pierwsze punkty.

Więcej o rozgrywkach na stronie www.blf-bochnia.pl.

Autor: Mateusz Filipek

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *