Dzisiaj już po raz szósty: Tour de Zawada

868 0

W sobotę 16 lipca o godzinie 15 w Nieszkowicach Wielkich po raz szósty odbędzie się rajd rowerowy Tour de Zawada. Start i meta rajdu to boisko sportowe klubu LZS Polanka w Nieszkowicach Wielkich. Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej oraz walorów turystycznych bocheńszczyzny. Uczestnicy rajdu wezmą udział w losowaniu nagród.

Rejestracja na rajd możliwa w dniu imprezy od godziny 13:30 u organizatorów oraz pod tym linkiem: https://forms.gle/QvbetpN5wejbiMgs9

O godzinie 20 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Euforia.

W niedzielę 17 lipca o godzinie 15 na boisku sportowym w Nieszkowicach Wielkich odbędzie się piknik z atrakcjami dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, pokaz strażacki. Wystąpi Orkiestra Dęta z Królówki oraz Klub Seniora z Nieprześni.

Sponsorami wydarzenia są: Społem PSS Bochnia, Salco, Ryszard Birkowski R-Bud, Bar u Leona, Bar Agis,  NSZZ Pracowników ArcelorMittal Poland S.A, RMP studio projektowe, Salon fryzjerski PERFEKT oraz prywatni darczyńcy.

Wydarzenie jest organizowane przez sołectwa Nieszkowice Wielkie, Nieprześnia, Wola Nieszkowska i Zawada przy wsparciu Gminy Bochnia i Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Łapczycy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *