IV liga. BKS zagra dzisiaj w Myślenicach

229 0

Przed nami 16. Kolejka małopolskiej IV ligi. W niej jedyny przedstawiciel naszego regionu w tych rozgrywkach, BKS Bochnia, zagra na wyjeździe z Dalinem Myślenice.

Bochnianie przed spotkaniem w Myslenicach zajmują 5. Miejsce w ligowej klasyfikacji posiadając w dorobku 25 punktów. Ich dzisiejsi rywale mają ich o 6 mniej co daje im 14. lokatę w ligowej tabeli. Po 10. kolejce rozgrywek dzisiejsi rywale mieli identyczny dorobek punktowy. Z 15 punktami zajmowali 7. I 9. lokatę w ligowej tabeli. Ostatnie pięć meczów zmieniło jednak sytuację obu drużyn. Bocheński KS w ostatnich pięciu meczach odniósł 3 zwycięstwa, poniósł jedną porażkę i jeden, ten ostatni z Popradem, zremisował. Zdobyte w tym czasie 10 punktów pozwoliło ekipie trenera Damiana Rębisza umocnić się w górnej części ligowej tabeli. Dalin z kolei na pięć ostatnich meczów, aż cztery przegrał. Zwyciężył jedynie, na własnym boisku, z Wierchami.

W przypadku wygranej bochnianie będą mieli szansę, przy stracie punktów klubów z Jowiszowic lub Limanowej, awansować w klasyfikacji nawet na trzecią pozycję.

Program 16. Kolejki IV ligi:

Mecze sobotnie:
Dalin Myślenice – BKS Bochnia 11:30
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 11:00
Poprad Muszyna – Niwa Nowa Wieś 12:00
Lubań Maniowy – Wisła II Kraków 14:00
Beskid Andrychów – Watra Białka Tatrzańska 14:00
Wolania Wola Rzędzińska – Barciczanka Barcice 15:00
MKS Trzebinia – Limanovia Limanowa 15:00

Mecz niedzielny:
LKS Jawiszowice – Wierchy Rabka Zdrój 14:00

Mecz przełożony:
Orzeł Ryczów – Glinik Gorlice 8 listopada 14:00

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *