Porażka MOSiR na rozpoczęcie rundy rewanżowej

167 0

Nie udał się bocheńskiej młodzieży wyjazd do Myślenic na mecz inaugurujący rundę rewanżową II ligi piłki ręcznej. Bochnianie przegrali 39-30 (17-13).

Jedynka Myślenice – MOSiR Bochnia 39-30 (17-13)
Jedynka: Szymon Turbasa, Adam Ochnicki – Patryk Dziatkowiec 12, Marcin Skałka 10, Kamil Dzieżą 6, Krystian Pacyga 6, Kacper Bała 4, Adrian Kuc 1, Wiktor Wiechniak, Jakub Ajchler,
MOSiR: Marek Gondek – Maciej Grech 13, Maksymilian Grzesik 5, Dominik Norek 5, Karol Cichoń 3, Kacper Zając 2, Damian Wolny 1, Bartosz Kokoszka 1, Jakub Dyga, Aleksander Paluch.

Zawodnicy Ryszarda Tabora ani razu w tym spotkaniu nie wyszli na prowadzenie. Po 20 minutach pierwszej połowy goście przegrywali w Myślenicach już różnicą 7 bramek. Na szczęście dla nich zdołali w końcówce tej części gry odrobić kilka bramek straty.

Początek drugiej połowy nie przyniósł zmiany w przebiegu spotkania. Nadal gospodarze utrzymywali trzy-, czterobramkowa przewagę nad MOSiR. Po kwadransie gry bochnianie zaczęli zmniejszać dystans do rywali. Na dwadzieścia minut przed końcem meczu przegrywali już tylko dwiema bramkami. Niestety to było wszystko na co stać było przyjezdnych, którzy zaledwie w kilka minut roztrwonili dorobek drugiej połowy. Gospodarze zaczęli konsekwentnie powiększać przewagę bramkową, aby zakończyć mecz wynikiem 39-30.

Konsekwencją tego spotkania jest nie tylko pozostanie MOSiR na ostatnim miejscu w ligowej tabeli, ale również zwiększenie dystansu pomiędzy nimi a Jedynką, która odskoczyła na 7 punktów.