Piłka ręczna. Łukasz Gicala trenerem MOSiR Bochnia

291 0

W MOSiR Bochnia doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca drugoligowych szczypiornistów. Podczas niedzielnego spotkania z Vive II Kielce (przegranym 28-35) drużyną zarządzał Łukasz Gicala.  

 

W meczu z kielczanami, od jego pierwszych minut, stało się jasne, że doszło do zmiany na stanowisku pierwszego szkoleniowca MOSiR-u. Dotychczasowy, długoletni szkoleniowiec – Ryszard Tabor zajmował miejsce w trakcie tego spotkania na ławce rezerwowych rzadko kierując uwagi do zawodników. Z kolei Łukasz Gicala aktywnie zarządzał bocheńskim zespołem, wskazując, że to on teraz ponosi za niego  odpowiedzialność.

Obaj zainteresowani nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli oficjalnie zmianie. Z uzyskanych informacji wynika, że do zmiany na stanowisku pierwszego trenera doszło w minionym tygodniu.

W rozmowie z naszym portalem trener Gicala przyznał, że chciałby, aby jego podopieczni  grali szybko, dużo biegali, aktywnie prowadzili atak pozycyjny, prezentowali się mocno w obronie przesuwając formację i dobrze się komunikując.

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *