Szreniawa nowy Wiśnicz dziękuje Orlenowi

309 0

Klub Sportowy Szreniawa Nowy Wiśnicz nie tak dawno wywalczył awans do rozgrywek V ligi. Jednym z filarów klubu jest współpraca z firmą Orlen. Klub za naszym pośrednictwem podziękował swojemu dobrodziejowi.

Wiśnicki Klub Sportowy Szreniawa Nowy Wiśnicz składa serdeczne podziękowania firmie ORLEN za kolejny rok wsparcia naszej działalności.

Efektem tej współpracy jest szczególny nacisk na rozwój fizyczny naszych grup młodzieżowych. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku firmy, pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Gminy Nowy Wiśnicz.
Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi, oraz utrzymania dobrej kondycji wśród seniorów , wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Firmie ORLEN nasz klub może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim, do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw zdrowotno-społecznych.

Firma ORLEN wspiera nas w tych celach , które nakreśliliśmy sobie i dążymy do ich realizacji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *