MOSiR Arcom – SPR Orzeł Przeworsk 31:34

339 0

Właściwie od początku gra była pod nasze dyktando – mówi trener bocheńskich szczypiornistów Ryszard Tabor. – Mieliśmy niewielka przewagę, czego dowodem są wyniki w poszczególnych częściach tego spotkania. W 16 minucie 6:10 (dla nas), w 26 minucie 9:15, po I połowie 12:17, w 35 minucie 13:21. Najwyższe prowadzenie było w 41 minucie 16:26, w 52 min. 23:31.

Końcowe minuty spotkania były mniej dla bocheńskich piłkarzy, ponieważ grali w podwójnym osłabieniu. W tym fragmencie oraz w minutach następnych pozwolili zbliżyć się przeciwnikowi na odległość trzech bramek. Jednak bezpośredniego zagrożenia, jeżeli chodzi o niekorzystny wynik, nie było.

Bramki dla MOSiR Arcom Bochnia zdobyli: Zubik 11, Karwowski 7, Pach i Wala po 4, Wełna i Wrona po 3, Imiołek i Piątkowski po 1.