A-klasa Brzesko. Pagen powiększa przewagę

397 0

Zespół z Gnojnika dzięki efektownemu, wyjazdowemu zwycięstwu 4-0 nad Iwą Iwkowa (bramki: Wawryka Marian, Grzyb Tomasz, Ulas Jarosław 2), jak również remisowi Sokoła Maszkienice z Kłosem Łysa Góra, utrzymał pozycję lidera ligi. szansy na utrzymanie dystansu do Pagenu nie wykorzystał Spółdzielca, który przegrał na własnym stadionie z Victorią Bielcza. Drugiej porażki z rzędu przegrał LKS Uszew. Tym razem podopieczni Krystiana Steca ulegli wyraźnie Olimpii Bucze. Warto zwrócić uwagę, że drużyna z Uszwi strzeliła do tej pory aż 29 goli, zaś straciła… 35!

Najwięcej bramek kibice obejrzeli w Morzyskach, gdzie dominowała liczba 4. Każda z drużyn zdobyła właśnie po tyle bramek. Cztery były też czerwone kartki, którymi sprawiedliwie arbiter główny podzielił obie ekipy. Do przerwy prowadzili gospodarze w rozmiarach 3-0, które pozwalało sądzić, że losy spotkania zostały rozstrzygnięte. Po przerwie kibice zobaczyli jednak emocjonującą skuteczną pogoń gości, która została nagrodzona jednym punktem.