A klasa. Zwycięstwa czołowych drużyn

501 0

Trójka drużyn, która nadawała ton rywalizacji przez całą rundę w tą niedzielę również wygrała swoje spotkania. Najwyższe zwycięstwo odniósł zespół rezerw Szreniawy, który pokonał drużynę Beskidu Żegocina 5:2. Goście, wystąpili w tym spotkaniu w mocno rezerwowym składzie, bo mniej więcej o tej samej porze pierwsza drużyna rozgrywała swój mecz ligowy. Pomimo znacznych osłabień, wiśniczanie bardzo dobrze otwarli to spotkanie i już po 23 minutach prowadzili 4:0. Zryw miejscowych w drugiej połowie na niewiele się zdał i piłkarze z Nowego Wiśnicza mogli fetować 12 zwycięstwo w tym sezonie.

Wygrały również drużyny Naprzodu i Tarnavii, odpowiednio z Rabą Książnice i Borkiem. Wicelider z Sobolowa pomimo tego, że w pewnym momencie spotkania remisował z Rabą zdołał ,,wyciągnąć” wynik i zanotował jedenaste zwycięstwo w tych rozgrywkach. Tarnavia natomiast minimalnie, 1:0 wygrała na ciężkim terenie w Borku.

Na dole tabeli po jednym punkcie do swojego dorobku dopisały drużyny Macierzy Lipnica i Błękitnych Krzeczów. Obie uczyniły to na boiskach rywali, remisując w Gawłówku i Muchówce, czym sprawiły miłe niespodzianki swoim kibicom.