II liga piłki ręcznej. Arcom MOSiR podejmuje UKS Juvenię Rzeszów i wygrywa 33-22. Relacja na żywo

413 0

Za chwilę rozpocznie się konferencja prasowa, z której, podobnie jak z całego meczu już niedługo relacja tekstowa oraz video.

Dziękujemy za przeżywanie tego meczu z nami.

60′ Rzutem na taśmę – Zubik. Strzelił dzisiaj 9 goli. Więcej już nie strzeli. Koniec meczu. Arcom MOSiR Bochnia pokonuje Juvenię Rzeszów 33-22.

60′ Broni Skrzyniarz – ma tych bramkarzy Arkom, oj ma…
59′ Kokoszka strzela swojego pierwszego gola w meczu. 31-22. Minuta i coś koło 15 sekund do końca. Tymczasem kontra i gol Wąsika. 32-22.

Ostatnie dwie minuty spotkania.

58′ Czas dla gospodarzy. Na boisku nikt nie tańczy. Ale gra muzyka…
58′ Świetna kombinacyjna akcja gości. Broni Skrzyniarz. Karny jednak dla gości. Strzela Jachowicz. 30-22.
57′ Paluch dla Arkomu 30-21.
57′ Rybak strzela 21 gol dla rzeszowian.
56′ Goście w komplecie. Rudolf i gol na 29-20.
55′ Kontratak, strzela Wala po podaniu Zubika,świetna asysta. Palce lizać.29-19.
54′ Karny (obrona w kole) Rybak – Skrzyniarz. Górą bramkarz gospodarzy.
54′ Pamuła strzela na 28-19. Jamrozek ląduje na ławce kar.
53′ Ciekawa akcja gości,. Piłka rozegrana po obwodzie i uderza na szczęście dla gospodarzy w poprzeczkę.
52′ Wykrakaliśmy… Karwowski strzela na 27-19.
52′ Mija już 6 minut od strzelenia gola przez gospodarzy. Grali prawie cały czas w przewadze.
51; Znowu broni doskonale Boryczka.
50′ W bramce rzeszowian broni Boryczka. Kontra Rybak i gol. 26-19.
49′ Kara dla Rudolfa (druga w tym meczu).
48′ Karwowski strzela.., ale w poprzeczkę. Znowu nie potrafią gospodarze wykorzystać przewagi. Wracają ukarani, wcześniej ratuje Serwatkę słupek.
47′ Falowany Pamuła 2 minuty dla Szalki. Po chwili 2 minuty dla Jamrozka. Gramy z dwójką więcej.
46′ Wełna podwyższa rezultat. Wraca Imiołek.26-18.
46′ Kontratak gości. Krzysztof Rudolf strzela gola na 25-18.
45′ Jamrozek strzela na 25-17.
45′ Kontratak i mimo osłabienia strzela Pach. 25-16.
44′ Kara dla Imiołka – druga już…
44′ Udane interwencje w obronie. Goście nie mogą się przebić, a jeżeli już… stoi w bramce Serwotka.
43′ Przerwa trenera gości. Tańczą dziewczyny, znowu brawa. Zasłużone.
42′ Kontratak, strzela Pach. Bochnia odskakuje Juvenii na 8 goli. Czy to już koniec emocji?
42’Podanie na koło tam jest Pamuła i strzela bramkę. 23-16.
41′ Również ze skrzydła tyle , że dla gości Rudolf . Jest 22-16
41′ Karwowski rzuca ze skrzydła. 22-15
40′ Jamrozek strzela 15 bramkę dla gości.
39’Zubik i 21-14
39′ Kontra rzeszowian strzela Kozdroń. Kiedyś musiało wpaść.
39′ Karwowski strzela na 20-13. Znowu udany kontratak.
38′ Imiołek daje kolejną bramkę dla gospodarzy. Sześć goli różnicy. Goście bez pomysłu. A na dodatek jest Serwatka.
37′ Siódmy gol Zubika. 18-13.
36′ Serwatka znowu triumfuje. Broni strzał ze skrzydła.
35′ Zubik przechwytuje piłkę na własnym polu karnym, biegnie z zamiarem strzelenia gola. Zamiar zrealizowany. 17-13.
35′ Kara 2 minut dla Szalki, Wełna strzela karnego… strzelił. 16-13.
34′ Świetna interwencja Serwatki. Nadal prowadzi Bochnia 15-13
34′ Kontuzjowany w polu 6 metrów leży Rybak. Opatruje go masażystka. Już mu lepiej, ale schodzi na chwilę z boiska.
33′ Pamuła strzela na 15-13. Po kontrataku.
32′ Zubik wchodzi z głębi pola. 14-13.
31′ 13-13 Kozdroń – to jego mecz. Po chwili ratuje bochnian poprzeczka.

Nikt nie wie jak to się stało, że gospodarze prowadzą. Ilość błędów jest wręcz zatrważająca. Dobrze bronią bramkarze Arkomu.

Koniec pierwszej połowy prowadzimy jedną bramką.
30′ Hubert Pamuła dostaje piłkę i sam na sam nie marnuje okazji. Prowadzimy 13-12.
80 sekund do końca. Jest remis po 12.
Czas dla gości. Na parkiecie- licealistki…
29′ Kontratak i mamy wyrównanie-strzela Zubik po podaniu Pacha. 12-12.
28′ kara dla Kozdronia. Rzut karny dla Arkomu. Wełna i 11-12. Jest kontakt.
28′ Pach Filip i jest 10-12. Gol z koła.
Przerwa dla gospodarzy. Trener Tabor coś tłumaczy na boisku dziewczyny z I LO. Brawa…
26′ Szalka Dariusz ze skrzydła – niepilnowany i przegrywa Bochnia 9-12.
25′ kolejny irytujący błąd w ataku. Strata piłki.
24′ karny dla gości: Rybak i… 9-11
24′ Serwatka wchodzi do bramki zmienia Węgrzyna.
23′ Szalka i 8-10. Chwilę później 9-10 gol Pacha. Gramy już w 5 w polu.
22’Rybak korzysta z przewagi. Goście prowadzą 8-9.
21′ Jakub Wrona – kara 2 minut. 4-6 takie proporcje w polu.
20 ‚ Remis 8-8 strzela Jachowicz i kara dla Imiołka. Gramy po 5 w polu.
20′ Błąd wejścia w obronę – nie potrafią gospodarze wykorzystać przewagi…
20′ Wanatowicz 2 minuty kary po staranowaniu Karwowskiego.
19′ Kozdroń ze skrzydła i już 8-7.
18′ Zobik indywidualnie już 8-6.
17′ Kolejna kontuzja – leży zawodnik gości – Kozdroń – nie wie co się dookoła niego dzieje. Ostry mecz.
17′ Dla bochnian – Wala, dla rzeszowian Rybak jest 7-6
16′ Łukasz Ryba strzela swojemu byłemu klubowi: jest 6-5.
15′ Pamuła z linii 6 metrów 6-4.
13′ 5-4 po strzale Wełny.
12′ 4-4
11′ Kozdroń 4-3.
10′ Karwowski strzela z 9 metra. Mocno obok słupka. 4-2.
10′ Kozdroń strzela kontaktowego gola. Jest 3-2.
9′ Hubert Pamuła – żółta kartka.
8′ Węgrzyn uderzony piłką w głowę podczas interwencji – brawa od kibiców.
7′ Rzut karny dla gości, żółta kartka dla Zubika. Węgrzyn broni.
7′ Kontratak piłka do Karwowskiego i jest już 3-1.
6′ Mateusz Zubik w indywidualnej szarży. MOSiR prowadzi.
5′ Mateusz Zubik i 1-1
5′ Zderzenie bramkarza Węgrzyna z zawodnikiem gości… golkiper nie podnosi się przez kilkanaście sekund. Na szczęście wszystko już porządku.
4′ Słupek ratuje bramkę gości…
3’ Goście prowadzą 1-0 strzelcem gola Kozdroń.

Arcom: Węgrzyn, Imiołek, Karwowski, Wąsik, Wala, Zubik, Kokoszka, Wełna, Pach, Pamuła, Skrzyniarz, Piątkowski, Wrona, Serwatka.

Juvenia: Głuszak, Jachowicz, Tendera, Ulak, Tyniec, Semik, Rybak, Kozdroń, Boryczka, Rudolf, Szalka, Soński, Jamrozek, Krzych, Wanatowicz, Śliż.

Goście przyjechali do Bochni jako niemal outsider (13. miejsce) z dorobkiem zaledwie 2 punktów. Jedyną wygraną rzeszowianie odnotowali w pierwszej kolejce pokonując na własnym parkiecie drużynę z Katowic…

Przed meczem trener Arkomu MOSiR stwierdził, że interesuje go zwycięstwo. Jeżeli nie wygramy, to zasadne jest postawienie pytania: Z kim możemy wygrać? – pytał Ryszard Tabor.