II liga koszykówki: Staco wygrywa w Rzeszowie

266 0

HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska : STACO MNLK Niepołomice 66:83 (21:13, 13:21, 14:21, 18:28)

AZS: Ucinek 20 (2×3), Osiniak 11 (1×3), Biela 10 (2×3), Skop 8 (1×3), Banyś 7, Kielar 5, Brud 3 (1×3), Doliński 2.

STACO: Majchrzak 18 (2×3), Mróz 17, Dziura 16, Kunc Sz. 12 (2×3), Ostrowski 11, Skowron 5 (1×3), Habrat 2, Styła 2.

Lepiej to spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy wygrali pierwszą kwartę różnicą ośmiu punktów. Później na parkiecie dominowali niepołomiczan, wygrywając kolejne odsłony tego spotkania. W szczególności w wykonaniu Staco bardzo dobra była ostatnia kwarta, która zakończyła się ich dziesięcio punktową wygraną.

Najwięcej punktów w obozie koszykarzy z Niepołomic rzucili Wojciech Majchrzak i Fabian Mróz.

Po tym zwycięstwa team z Niepołomic awansował na szóste miejsce w tabeli i legitymuje się bilansem ośmiu wygranych i przegranych spotkań.

Kolejne mecz Staco również rozegra na wyjeździe. 4 lutego zmierzy się z Turem Bielsk Podlaski. Początek o godzinie 18.00.

Źródło: mnlk.pl, pzkosz.pl