III liga: Szreniawa słabsza od czwartoligowca

Szreniawa Nowy Wiśnicz – Zieleńczanka Zielonki = 4:6 (3:2)

Bramki dla Szreniawy: Sane, Keshi x2, Piech

Szreniawa I połowa:
Brzeziański – Czajka, Pasionek, Sane, Tarasek – Kozieł, Pietras, Jarosz, Cygnarowicz – Szwajdych, Keshi
II połowa: Bubetty – Piech, Rodzaj, Kopyść, Lupa – Skórski, Witek, Kozieł, Cygan – Batko, Wojewoda

Pierwsza połowa, w której wystąpili zawodnicy pierwszego planu Szreniawy zakończyła się ich zwycięstwem 3:2. Gole dla wiśniczan zdobyli testowani: Karamo Sane oraz Peter Keshi. Ponadto od początku spotkania wystąpili inni testowani, Bartosz Kozieł i Paweł Szwajdych.

Po przerwie, drugi zespół Szreniawy przegrał dosyć wyraźnie z reprezentantem zachodniej grupy IV ligi małopolskiej. W tej części gry gola dla Szreniawy zdobył jedynie jej wychowanek Mariusz Piech. W innych przypadkach do siatki trafiali piłkarze z Zielonek.

Kolejny sparing Szreniawa Nowy Wiśnicz rozegra z Puszczą Niepołomice. Mecz w sobotę, 11 lutego o godzinie 13.00 na boisku SMS-u przy ulicy Szablowskiego.