II liga piłki ręcznej: MOSiR Arcom wygrywa w Rzeszowie

452 0

Juvenia Rzeszów – MOSiR Arcom Bochnia = 31 : 35 (14:19)

Początek spotkania był bardzo wyrównany, walka toczyła się o każdą bramkę. W 13 minucie po raz pierwszy i ostatni prowadzili rzeszowianie 8:7. Po tej bramce sytuację opanowali nasi zawodnicy, uzyskując na koniec pierwszej połowy pięciobramkową przewagę. Po przerwie różnica ta zwiększyła się do dziewięciu bramek w 44 minucie (27:18). Gospodarze wprawdzie zdołali odrobic część strat, ale spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem MOSiR-u Arcom 35:31.

Ten mecz był typową walką o punkty – mówi kierownik zespołu Janusz Łączyński – oba zespoły zaprezentowały nie najwyższy poziom gry, a nasza drużyna przewyższała przeciwników jak zwykle wolą walki i zdeterminowaniem.-

Wśród bocheńskich szczypiornistów dobry mecz zagrali: Artur Wełna (zdobywca 11 bramek), Sławomir Karwowski (8 bramek), Filip Pach (5). Pozostałe bramki zdobyli: Mateusz Zubik (4), Sylwester Wala (3), Maciej Imiołek (2), Hubert Pamuła (2).

Dla gospodarzy 9 bramek rzucił Norbert Jachowicz, osiem – Tomasz Tyniec.

Kolejny mecz zespół MOSiR Arcom Bochnia rozegra z KS Siódemką Chełmek na własnej hali 31 marca o godz. 18.00.

źródło: juveniarzeszow.pl, mosirbochnia.pl