IV liga. BKS znowu zwycięski

391 0

BKS: Kolanowski, P.Motak(70’Tomkiewicz), Marut, M. Motak, Nowak, Chodur (45′ Czapeczka), Fortuna, Siwek, Kaczmarczyk(60′ Kupiec), Strach(60’Sacha), Zubel

Trener BKS – Marcin Leśniak po meczu:

W dzisiejszym meczu możliwość gry od początku dostali zawodnicy którzy w poprzednich spotkaniach grali mniej. Chciałem w ten sposób podziękować im za to że choć nie zawsze dostawali szansę to podczas treningu dawali z siebie wszystko. Zwycięstwo jednak nie przyszło nam łatwo. Od początku spotkania widać było że gospodarze chcą za wszelką cenę wygrać ponieważ zwycięstwo dawało im pewne utrzymanie. My zaś chyba chcieliśmy ten mecz wygrać najmniejszym nakładem sił. Do przerwy przegrywaliśmy 2-1 i w naszej grze ciężko było znaleźć jakieś pozytywy. Dużo lepsza w naszym wykonaniu była druga połowa, w której zaczęliśmy dużej utrzymywać się przy piłce na świetnie przygotowanej murawie. Bramkę wyrównującą zdobył Jarek Siwek po rozklepaniu ze Sławkiem Zublem obrony Dunajca. Gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem wprowadzony w drugiej części junior Jakub Kupiec po indywidualnej akcji strzelił zwycięską bramkę. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa, młodzież pokazała że warto na nich stawiać i że o młodzieżowców w przyszłym sezonie możemy być spokojni.