Pracowity weekend Puszczy i Okocimskiego

297 0

W swoim pierwszym meczu kontrolnym na obozie w Pustyni, Okocimski Brzesko przegrał 0-1 z innym przedstawicielem tej klasy rozgrywkowej – Kolejarzem Stróże. Jedyną bramkę meczu strzelił Piotr Tafarski w 45 minucie meczu.

Okocimski KS Brzesko – Kolejarz Stróże 0:1 (0:1)
Bramka: 45′ Trafarski

Okocimski KS Brzesko:
(I połowa): Dawid Mieczkowski, Przemysław Bella, Radosław Jacek, Mateusz Urbański, Mateusz Wawryka, Valentin Jeriomenko, Iwan Litwiniuk, Piotr Darmochwał, Marcin Szałęga, Robert Trznadel, Paweł Smółka
(II połowa): Aleksander Kozioł, Konrad Wieczorek, Rafał Cegliński, Mateusz Urbański, Mateusz Wawryka, Paweł Pyciak, Wojciech Wojcieszyński, Tomasz Baliga, Michał Oświęcimka, Tomasz Ogar, Łukasz Zaniewski

Dzień później – w niedzielę, podopieczni Krezysztofa Łętochy zmierzyli się z rewelacją rundy wiosennej w tarnowskiej lidze okręgowej – Dąbrovią, którą rozgromili 8-2. Mecz uświetnił obchody 90-lecia istnienia istnienia klubu z Dąbrowy Tarnowskiej.

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – Okocimski Brzesko 2:8
Nowak x2 – Smółka x2, Zaniewski x2, Oświęcimka, Jacek, Trznadel, Wojcieszyński

Okocimski:
(I połowa): Kozioł, Wieczorek, Cegliński, Jacek, Bella, Pyciak, Wojcieszyński, Baliga, Oświęcimka, Ogar, Zaniewski;
(II połowa): Mieczkowski, Wieczorek, Urbański, Cegliński, Wawryka, Jeriomenko, Litwiniuk, Darmochwał, Szałęga, Trznadel, Smółka

Również okolicznościowy sparing rozegrała Puszcza. W spotkaniu będącym jedną z głównych atrakcji uroczystości związanych z 65-leciem Wierchów Rabka Zdrój, niepołomiczanie pokonali 6-1 gospodarzy na co dzień występujących w podhalańskiej A – klasie.

Wierchy Rabka – Puszcza Niepołomice 1:6 (0:3)

Bramki: Olszak 29, Mizia 41, Olszak 45, Janik , Balawander 79, Kwieciński 83 – Świder 81.

Wierchy: Potaczek – Zając, Majerski, Czyszczoń, Śmieszek, P. Świder, K. Pędzimąż, Skawski, Zachara, K. Gacek, D. Świder oraz Tupta, Celing, Bochnak, Gromczak, Nawara, P. Gacek, S. Pędzimąż.
Puszcza: Kwedyczenko (30 Stępniowski, 30 Sobieszczyk) – Tarasek (46 Wasyl), Dąbek (46 Kołodziej), Stróżnik (46 Balawander), Janik (78 Tarasek), Szymonik (46 Lizak), Olszak (60 Różycki), Kałat (46 Kwieciński), Cholewiak (46 Nowak), Moskwiak (46 Zontek), Mizia (76 Moskwiak).

Źródło: Dziennik Polski, 90 minut.pl, futbolowo.pl, okocimski.com, własne.