Wyniki drużyn młodzieżowych

488 0

MOSiR Bochnia – młodzicy

W ramach 5 kolejki małopolskiej ligi młodzików MOSiR Bochnia zremisował na wyjeździe z Dunajcem Nowy Sącz 1-1. Jedynego gola dla MOSiR-u zdobył w drugiej połowie Piotr Matras (56 minuta).

MOSiR Bochnia: Smoleń (Mach) – Kocot, Korta, Nagrodzki, Matras Piotr, Matlęga, Burkowicz, Ociepa, Majewski, Pietrzyk- Kleszcz, Burek, Rachfalik.

Po 5 kolejkach podopieczni Janusza Piątka zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. W najbliższej serii gier bochnianie podejmą przy ulicy Parkowej Dąbrovie Dąbrowa Tarnowska. Mecz dzisiaj, tj. w środę 12 września o godzinie 17.00.

MOSiR Bochnia – trampkarze

Wczoraj swój mecz w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy rozegrali podopieczni Marcina Leśniaka. Niestety przegrali oni w meczu wyjazdowym z Unią Oświęcim 2:5. Była to już czwarta z rzędu porażka zawodników MOSiR-u, którzy w weekendowej serii gier ulegli na własnym stadionie Sandecji Nowy Sącz 4:6.

Po sześciu rozegranych meczach MOSiR Bochnia ma w swym dorobku 3 punkty. Na chwilę obecną daje to młodym bochnianom 11 pozycję w stawce czternastu drużyn.

Kolejnym rywalem bochnian będzie Unia Tarnów. Spotkanie w Bochni, w sobotę 15 września o godzinie 10.00.

BKS Bochnia – juniorzy młodsi

Mimo porażki w ostatniej kolejce z Dunajcem Nowy Sącz (0:1) w dalszym ciągu bardzo wysokie miejsce w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych zajmują juniorzy młodsi BKS-u. Po pięciu rozegranych kolejkach mają oni na swoim koncie 7 punktów i zajmują szóste miejsce.

W następnej kolejce BKS Bochnia podejmie na własnym stadionie Cracovię Kraków. Mecz odbędzie się w czwartek, 13 września o godzinie 17.30.

BKS Bochnia – juniorzy starsi

Porażką 1:4 zakończył się sobotni mecz juniorów BKS-u z Cracovią Kraków. Podopieczni Sławomira Zubla mieli swoje sytuacje na początku spotkania, ale to krakowianie schodzili na przerwę z dwubramkową przewagą. W drugiej części spotkania gospodarze dołożyli kolejne dwa gole, na co bochnianie w samej końcówce odpowiedzieli honorowym trafieniem.

Po sześciu kolejkach BKS ma w dorobku zaledwie jeden punkt i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Szansą na poprawę lokaty jest niewątpliwe dzisiejszy, zaległy mecz z AP Zabierzów.

W najbliższą sobotę przed własną publicznością BKS podejmie SMS Kraków. Początek mecz o godzinie 10.30.

I liga juniorów TOZPN – Szreniawa, Trzciana

W meczach 5 kolejki I ligi juniorów TOZPN Szreniawa Nowy Wiśnicz i Trzciana odniosły zwycięstwa. Obaj przedstawiciele powiatu bocheńskiego w tej klasie rozgrywkowej wygrali na własnym stadionie odprawiając z kwitkiem Dunajec Zakliczyn (4:1) i Wisłę Szczucin (1:0). Dla Trzciany było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Na chwilę obecną Szreniawa zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów, a Trzciana jest przedostatnia mając na koncie 3 oczka.

Źródło: Dziennik Polski, sportowetempo.pl, mosirbochnia.pl, futbol.org.pl, własne