Wspaniałe wyniki bocheńskich judoków na międzynarodowych zawodach w Wolbromiu!

360 0

Łącznie w tych trzech zawodach wystartowało w sumie 252 zawodników z czterech krajów. Bochnianie w tak licznym gronie poradzili sobie świetnie, zdobywając w sumie 25 medali.

Wśród juniorów młodszych w Mistrzostwach Małopolski złoto wywalczyli bochnianie: Aleksandra Słowiak w kat. 40 kg i Dawid Zajączkowski w kat. 60 kg.

Srebro zdobył Krzysztof Kozak w kat. 55 kg.

Brąz Marta Krawczyk w kat. 44 kg i Karolina Baniak w kat. 48 kg.

Łącznie juniorzy młodsi wywalczyli 5 medali: 2 złota, 1 srebro i 2 brązy!

Z Turnieju Rankingowego Młodzików złoty medal przywieźli: Krzysztof Kozak i Dawid Zajączkowski.

Srebro: Aleksandra Słowiak, Karolina Baniak i Radosław Korpała (w kat. 46 kg).

Brąz wywalczyli: Konrad Stanuszek w kat. 50 kg, Wiktoria Perc w kat. 48 kg i Patrycja Kubas w kat. 52 kg.

W sumie 7 medali: 2 złota, 3 srebra i 3 brązy.

Warto zaznaczyć, że w punktacji medalowej MOSiR Bochnia zajął bezapelacyjnie I miejsce.

W niedzielę judocy MOSiR-u spisali się równie dobrze i zgarnęli aż 13 medali (3 złote, 4 srebrnych, 6 brązowych). Oto nazwiska medalistów:

Złote medale zdobyli: Maja Twardowska, Rafał Gibała, Jakub Nosalski

Srebrne medale wywalczyli: Radosław Kowalski, Damian Pławecki, Agata Kluz, Karol Kowalski

Brązowe medale otrzymali: Jakub Rynduch, Kamil Kubas, Mateusz Pławecki, Mikołaj Filipek, Julia Gut, Norbert Gondek.