Reklama

Piłka młodzieżowa: Nie wszyscy grali w ten weekend

Ze względu na warunki atmosferyczne panujące w ubiegły weekend zespoły młodzików MOSiR-u i juniorów starszych BKS-u nie rozgrywały swoich spotkań. Z pozostałych drużyn wygrali tylko juniorzy młodsi BKS-u, a porażki zanotowali trampkarze MOSiR-u, juniorzy Szreniawy i Trzciany.

MOSiR Bochnia – trampkarze

Trampkarze MOSiR-u Bochnia zakończyli swoje zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013 w Małopolskiej Lidze Trampkarzy porażką z Dunajcem Nowy Sącz 1:6. Mecz rozgrywany w Nowym Sączu pomiędzy drużyną z czołówki z zajmującym jedno z ostatnich miejsc MOSiR-em był jednostronnym widowiskiem.

MOSiR Bochnia zakończył swoje zmagania w rundzie jesiennej z 7 punktami na koncie i na 12 miejscu. W stawce 14 drużyn nie jest to najlepsze osiągnięcie.

BKS Bochnia – juniorzy młodsi

O wiele lepiej w ten weekend poradzili sobie juniorzy młodsi BKS-u, którzy na własnym stadionie pokonali Krakusa Nowa Huta 3:0. Dzięki tej wygranej bochnianie awansowali na 8 lokatę, a w dorobku mają 14 punktów.

Kończące spotkanie rundy jesiennej zawodnicy BKS-u rozegrają przed własną publicznością. Przeciwnikiem bochnian będzie lider rozgrywek Sandecja Nowy Sącz. Mecz w niedzielę, 4 listopada o godzinie 11.00.

I liga TOZPN – Szreniawa, Trzciana

Obie drużyny z powiatu bocheńskiego występujące w rozgrywkach I ligi TOZPN przegrały w tej kolejce swoje spotkania. Szreniawa w meczu o drugie miejsce w tabeli uległa Strażakowi Mokrzyska 0:2, a Trzciana na własnym stadionie musiała uznać wyższość Radłovii (wynik 2:3).

Po tej kolejce Szreniawa zajmuje czwartą pozycję z dorobkiem 19 punktów, a Trzciana jest ostatnia z 3 punktami. W kończącej rundę jesienną serii gier wiśniczanie zmierza się na wyjeździe z Rylovią Rylowa, a Trzciana uda się na mecz wyjazdowy do Dębna. Oba spotkania w sobotę, 3 listopada o godzinie 11.00.

Młodziki MOSiR-u, juniorzy starsi BKS-u

Spotkania młodzików MOSiR-u Bochnia z Unią Tarnów i juniorów starszych BKS-u z Wisłą Kraków ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zostały odwołane. Nowe terminy tych spotkań nie są jeszcze znane. Dla młodzików mecz z tarnowianami jest ostatnim w tej rundzie, a juniorzy starsi BKS-u zagrają jeszcze w tym roku z Unią Oświęcim. Mecz na wyjeździe, w piątek 2 listopada o godzinie 13.00.

Źródło: sportowetempo.pl, Dziennik Polski, dunajeczakliczyn.futbolowo.pl, własne