I BLF. Igloo wraca na szczyt

513 0

Niedzielne zmagania I ligi rozpoczął mecz jednego z faworytów i kandydatów do zwycięstwa w całej lidze – NPDL z J&A Hydraulik. Niespodziewanie, po zaciętym boju, wygrała ta druga drużyna. J&A Hydraulik sprawił nie lada niespodziankę wygrywając 4-2 i zdobywając swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

W kolejnym spotkaniu spore lanie od ZPR dostała drużyna AutoGeoTest. Dzięki temu zwycięstwu ZPR posiada dziewięć punktów, czyli tyle samo co lider rozgrywek – Igloo i powoli być może włączy sie do rywalizacji o czołowe miejsca w rozgrywkach.

W najciekawszym meczu zmierzyły się drużyny KS Husarii i Igloo. Przez całe spotkanie przeważała drużyna lidera, która prowadziła grę i zdobywała kolejne bramki. KS Husaria przebudziła się dopiero w ostatniej minucie, gdy zdobyła dwie bramki. Mimo wszystko spotkanie było warte obejrzenia.

W ostatnim świątecznym (kolejka została rozegrana 11 listopada) meczu zmierzyła się ekipa Bad Boys z Agrokomem. Bad Boys niespodziewanie rozgromił drużynę Agrokomu 8-1 kontrolując grę przez pełne 40 minut. Były to pierwsze punkty Bad Boysów w tym sezonie.

Nie udało się rozegrać meczu Stalprodukt – Widmat z powodu udziału zawodników obu ekip w eliminacjach do Halowego Pucharu Polski. O czym pisaliśmy TUTAJ.