Składy:
Arcom: Węgrzyn, Serwatka – Imiołek 1, Karwowski 4, Wąsik, Najuch 5, Zubik 4, Wełna, Pach 3, Pamuła 1, Rakoczy 8, Wrona, Tacik 1,Malinowski, Spieszny 2.
KS Wanda: Kowalski, Weihonig – Świerczek 3, Franczak 9, Karwowski, Curyło 2, Wróbel T. 1, Marzec 1, Jewiarz 1, Nowak, Lisiak 5, Szpa, Wróbel Ł., Górski.
Kary: 6’ – 12′

To było dziwne spotkanie. Początkowo obie ekipy nie potrafiły zyskać istotnej przewagi (jeżeli za taką nie policzymy jedno- i dwubramkowej przewagi gości, którzy utrzymywali ją do 15 minuty), w czym nie pomagała rażąca nieskuteczność. Z czasem jednak na prowadzenie zaczęli wychodzić bochnianie, którzy pierwszą odsłonę zakończyli w dobrym stylu zwłaszcza w defensywie i szybkim rozegraniu piłki pod bramką rywala. Po 30 minutach MOSiR Arcom prowadził z najsłabsza drużyną ligi 13-8.

Po zmianie stron podopieczni trenera Ryszarda Tabora nadal prezentowali dobrą formę, jednak tak jak w pierwszej połowie rosła ona wraz z upływem czasu, tak po przerwie malała. Bochnianie już w 37 minucie prowadzili 20-11. Niestety od tego momentu coraz częściej zaczęła kuleć skuteczność, a i gra w obronie – niekiedy nonszalancka i beztroska, pozostawiała wiele do życzenia. Krakowianom, którzy do rozgrywek przystąpili niemal z marszu, bez odpowiedniego zgrania i przygotowania, udało się ze słabszej gry gospodarzy uszczknąć jedynie kilka bramek, które niewiele zmieniły w końcowy m rozrachunku. Słusznie podkreślił po meczu Ryszard Tabor, że dobre momenty trwające łącznie 10 minut, to za mało na rywali z wyższej ligowej półki.

MOSiR mimo nie najlepszego dnia kontrolował swoją wypracowaną pod koniec pierwszej i na początku drugiej połowy przewagę do końca spotkania i odniósł jak najbardziej zasłużone piąte ligowe zwycięstwo.