Piłka ręczna: Zespoły juniorskie MOSiR-u z punktami

507 0

Juniorzy młodsi

Na sali sportowej I LO juniorzy młodsi, trenowani przez Jakuba Pacha, spotkali się z zespołem Krakowiaka Kraków. Mecz był wyrównany i przez cały czas trzymał w napięciu. W 60. minucie szczypiorniści MOSiR-u stracili bramkę, która ostatecznie dała remis zespołowi Krakowiaka 26:26.

MOSiR Bochnia: Michał Rabiasz, Damian Obroślak, Michał Gicala (4), Paweł Lysy (3), Sławomir Michalczyk (1), Tymoteusz Dobrzański, Krzysztof Paczyński, Tomasz Wolnik (3), Wiktor Suchodolski (2), Michał Kubala, Tomasz Orzechowski (3), Tomasz Paczyński , Kamil Pagacz (4), Krzysztof Więcek (5), Wojciech Piątkowski, Maciej Mleczko (1).

Juniorki młodsze

Juniorki młodsze, trenowane przez Ewę Salamon i Krzysztofa Kutrzebę, również na sali I LO stoczyły jednostronny pojedynek z dziewczętami z Olkusza. Młode szczypiornistki z Bochni odniosły sukces, wygrywając bardzo wysoko 49:13. Zespół z Olkusza pierwszą bramkę zdobył dopiero w 24 minucie meczu. Przez całe spotkanie szczypiornistki MOSiR-u dominowały nad rywalkami.

MOSiR Bochnia: Judyta Piotrowska, Karolina Nosek (5), Angelika Gajli (5), Katarzyna Kamusińska (8), Kamila Gruszecka (1), Natalia Wojas (1), Weronika Bułat (3), Magdalena Głogowska (3), Kinga Dobranowska (12), Katarzyna Apryjas (4), Klaudia Chytroś (3), Julia Barbarz (4).