Udany początek II rundy w lidze koszykarskiej

316 0

Dziewczęta już po 10 minutach prowadziły 30 – 2, a w kolejnych kwartach tylko powiększały swoją przewagę. Na tle starszych zawodniczek dobrze prezentowały się koszykarki z rocznika 2001
.
W całym meczu zawodniczki bardzo dobrze spisywały się w ataku i imponowały wysoką skutecznością rzutową. W III kwarcie były momenty przestoju w płynnej grze, a zawodniczki niepotrzebnie wdawały się w „brzydką grę” gdzie akcja częściej toczyła się w parterze .

„Wygrana cieszy – mówi trener Rafał Sroka – ale dziewczęta muszą lepiej zastawiać przeciwnika podczas zbiórek bo wiele razy niecelny rzut padał łupem dziewcząt z Dąbrówki. W grze z mocniejszymi drużynami ten element może decydować o wygraniu spotkania”

MOSiR Bochnia – UKS Basket Dąbrówka 63 – 24 ( 30:2, 12:6, 8:8, 13:8)

Punkty zdobywały: Rak 22, Dziadoń 12, Mazur 8, Buczek 7, Cebula 4, Blum 4, Puławska 2, Świercz 2, Rudnik 2, Hudek 0, Fortuna 0, Mól 0
Trener: Rafał Sroka

Następny mecz dziewczęta rozegrają w sobotę 16.03 o godz. 11.00, na hali SP 4/LO II z Wisłą Kraków