Piłka ręczna: Juniorki młodsze MOSiR-u pokonały Kusego Kraków

556 0

MOSiR Bochnia – KUSY Kraków 26 : 24 (11 : 14)

Początek meczu nie zapowiadał zwycięstwa. Dziewczęta na parkiet wyszły stremowane i niepewne swoich możliwości. W pierwszej połowie meczu miały momenty słabszej gry, które skutkowały nie wykorzystaniem dwóch rzutów karnych, co w rezultacie doprowadziło do niekorzystnego wyniku po pierwszej połowie meczu 11 : 14.

W przerwie meczu odpowiednia motywacja trenerów Ewy Salamon i Krzysztofa Kutrzeby odmieniła zespół, który na drugą połowę wyszedł mocno zmotywowany co przyniosło zamierzony efekt.

W tej części meczu dziewczęta pokazały grę zespołową, skuteczność i wolę walki, dzięki czemu osiągnęły upragnione zwycięstwo.

Dziękuję zawodniczkom za ambitną grę w całym sezonie 2012/2013, a trenerom za ich trud i pracę włożoną w przygotowanie drużyny. Życząc sukcesów w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski żywię nadzieję, że dziewczęta pokażą tam taką samą formę, charakter i ambicje co w drugiej połowie tego meczu – mówi dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda

MOSiR Bochnia: Judyta Piotrowska, Katarzyna Mazur, Angelika Gajli (5), Natalia Nosek (3), Katarzyna Kamusińska (9), Kamila Gruszecka, Natalia Wojas, Weronika Bułat, Magdalena Głogowska (1), Kinga Dobranowska (2), Katarzyna Apryjas (4), Klaudia Hytroś, Julia Barabasz (2)