Piłka młodzieżowa. Starcie z Cracovią i Wieczystą Kraków

398 0

Młodzicy – trudne starcie z liderem

W wyjazdowym meczu drużyna MOSiR Bochnia przegrała z liderem Małopolskiej Ligi Młodzików MKS Cracovią Kraków 4-2. Cracovia potwierdziła w tym spotkaniu, że nieprzypadkowo znajduje się w czubie tabeli i wykorzystała skrupulatnie wszystkie błędy słabiej dysponowanego MOSiR-u. W 19 minucie Smoleń sprokurował rzut karny, jednak zrehabilitował się skuteczną interwencją, broniąc strzał z 9 metrów. W 23 minucie Cracovia objęła prowadzenie. W sytuacji „sam na sam” znalazł się napastnik pasów i umieścił piłkę w siatce. W ostatniej akcji pierwszej połowy MOSiR miał wymarzoną okazję do remisu, jednak górą był krakowski bramkarz.

Pierwsze 10 minut drugiej połowy było pod dyktando gospodarzy, którzy strzelili 3 bramki. Po trzech ciosach MOSiR starał się odrobić straty. Dwukrotnie strzelił Kocot, jednak na więcej bramek brakło czasu. – Pomimo słabszego meczu cieszy postawa i próba walki do ostatniego gwizdka – mówi trener bocheńskiego zespołu Janusz Piątek.

Cracovia Kraków – MOSiR Bochnia 4-2 (1-0)
Bramki dla Cracovii: 23’,34’,39’,40’
Bramki dla MOSiR Bochnia: 55’Kocot asysta Burkowicz, 58’ Kocot (rzut wolny)

Już w najbliższy piątek o godzinie 13.30 na naszym stadionie będzie okazja do rehabilitacji. Młodzicy zmierzą się z Dunajcem Nowy Sącz.

Trampkarze przegrywają jedną bramką z Wieczystą

Trampkarze MOSiR Bochnia gościli w niedzielę drużynę KS Wieczysta Kraków. Mecz, rozgrywany „na Chodenicach”, był bardzo emocjonujący i zawodnicy trenowani przez Marcina Leśniaka, przegrali tylko jedna bramką.

MOSiR Bochnia – Wieczysta Kraków 3:4
Bramki dla Wieczystej: 13′, 28′, 32′, 51′
Bramki dla MOSiR-u: 16′ Siodlarz (Ochlust), 45′ Siodlarz (Ochlust), 55′ Francuz

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Biernat, Mus, Kuc, Siodlarz, Klejdysz, Ochlust, Słomka.
Grali też: Sobas, Palej, Ćwik, Grzyb, Kazek, Piotrowski.

W najbliższą sobotę 4 maja trampkarze MOSiR Bochnia wyjeżdżają do Nowego Sącza, gdzie spotkają się z MKS Sandecją.