Zwycięstwo MOSiR-u nad Popradem

523 0

Do przerwy po wyrównanej walce nasi chłopcy prowadzili 1:0. Pierwsza bramka padła w sposób kuriozalny. W 25 minucie bramkarz Muszyny Piotr Plata, wyprowadzając piłkę z pola karnego, uderzył w Wojciecha Słomkę. Piłka odbiła się od nóg zawodnika MOSiR-u i wpadła do bramki Popradu. Druga połowa toczyła się pod dyktando młodych zawodników z Bochni, a ozdobą tej połowy były dwie bramki zdobyte bezpośrednio przez Marcina Ochlusta z rzutów wolnych. Czwartego gola dołożył z rzutu karnego Patryk Kuc.

MOSiR Bochnia – MKS Poprad Muszyna 4:0

Skład MOSiR-u: Sobas, Mus, Kuc, Klejdysz, Siodlarz, Korta, Słomka, Juszczak, Łącki, Ochlust, Chlebek, Palej, Ćwik, Biernat, Grzyb, Kazek, Francuz.

Najbliższe spotkania
Już we wtorek 28 maja trampkarze wyjeżdżają na kolejne spotkanie do Krakowa na mecz z Wisłą. Natomiast młodzicy w tym samyjm dniu na stadionie w Bochni spotkają się z zespołem Okocimskiego Brzesko. Początek meczu o godz. 18.30. Zapraszamy. Wstęp wolny.