Helena Nowy Sącz – Jadowniczanka Jadowniki 1:4 (0:0)
Bramki: Horowski 76 – Rydz 58, Więsek 87, Baran 90, Pytel 90+2
Żółte kartki: Król dwie, Maciaszek – Rojkowicz
Czerwona kartka: Król (77)
Widzów: 80.

Helena: Bieniek – Laskowski, W. Fritz, Horowski, K. Fritz – Gryzło, W. Kumor (46 Bielak), Lupa, Maciaszek – Król, Bodziony
Jadowniczanka: Piątek – Ł. Kulig, Gucwa, Wójtowicz, Baran – Rojkowicz, Bujak (80 Zuzia), Kotarba, Więsek – Rydz, Dzieński (90 Pytel)

Strzelanie w drugiej połowie meczu zaczął Rydz, który w 58 min ładnym strzałem w długi róg pokonał Bieńka. Helena odpowiedziała w 76 min gdy Horowski dośrodkowanie z rzutu rożnego zamienił na bramkę. Minutę później gospodarze musieli radzić sobie już w dziesiątkę – drugi żółty kartonik otrzymał Król.

Decydujące o losach meczu okazały się ostatnie fragmenty spotkania. W 86 minucie świetną okazję na bramkę zmarnował Gryzło. Wminute później skutecznie odpowiedziała Jadowniczanka, która przeprowadziła kontrę pewnie wykończoną przez Więska. Trzecią bramkę dla beniaminka IV ligi strzelił Baran w 90 minucie meczu wykorzystując błąd defensorów z Nowego Sącza. Dzieła zniszczenia dopełnił w doliczonym czasie gry Pytel ustalając wynik meczu na 1-4 dla graczy z Jadownik.

Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka – Rylovia Rylowa 0:0
Sędziował: Tomasz Pilarski (Tarnów)
Żółte kartki: Handzlik, A. Ostrowski
Widzów: 50.

Skalnik: Kantor – Młynarczyk, Chełmecki, Kulpa, Kłębczyk – Chochla, Hasior, Michalik, Bajdel – Filip (65 Żarnowski), Gryboś.
Rylovia: Baran – N. Ostrowski, Strona, Stawarz, A. Ostrowski – F. Kania (53 K. Kania), Jarosz, Szewczyk, Motylski (46 Skrzyński) – Handzlik, Krupa (77 Gofron).

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom zawodnicy Rylovii, którzy w sobotę bezbramkowo zremisowali na boisku wicelidera – Skalnika Kamionka Wielka. Z przebiegu meczu przewagę przez praktycznie całe spotkanie posiadali gospodarze, jednak tego dnia zawodziła ich skuteczność.

W pierwszej połowie meczu sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Na dobre spotkanie rozkręciło się w drugich 45 min. Wtedy też swoje okazje raz po raz marnowali zawodnicy gospodarzy. Goście najlepszą okazję – jedyną w tym spotkaniu – mieli w 65 min gdy strzał z dystansu Szewczyna sparował Kantor.