MOSiR pokonał Poprad, ale przegrał z Akademią

449 0

Młodzicy kontynuują serię zwycięstw

Bardzo miły prezent z okazji Dnia Dziecka sprawili sobie młodzi piłkarze MOSiR-u Bochnia, pokonując po dobrej grze Poprad Muszynę 3-0. MOSiR w tym spotkaniu przeważał od pierwszej minuty i tylko słaba skuteczność lub dobre interwencje miejscowego bramkarza uchroniła Poprad od większej porażki. Strzelanie rozpoczął w 4 minucie Matlęga, który wykorzystał sytuację sam na sam po podaniu Burka. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło, choć okazji ku temu nie brakowało. Drugą połowę dobrze zaczęli goście. Centrę Burkowicza strzałem głową na bramkę zamienił Matras Paweł. Kolejne składne akcje młodych bochnian przynosiły im dogodne sytuacje. Jedną z nich w 47 minucie po podaniu Matlęgi wykorzystał Burkowicz, ustalając wynik spotkania. Poprad w tym meczu raz zmusił Smolenia do interwencji po strzale z rzutu wolnego, jednak bramkarz MOSiR-u sparował kąśliwy strzał rywala. MOSiR zasłużenie wygrał wyjazdowe spotkanie kontynuując swoją serię zwycięstw do pięciu meczy z rzędu.

Poprad Muszyna – MOSiR Bochnia 0-3 (0-1)
4′ Matlęga asysta Burek
31′ Matras Paweł asysta Burkowicz
47′ Burkowicz asysta Matlęga

Trampkarze przegrali z gośćmi

Niestety nie powiodło się bochnianom w spotkaniu z Akademią Piłkarską „21” Kraków. Na własnej murawie trampkarze MOSiR Bochnia stracili trzy bramki, strzelając tylko jedną.

MOSiR Bochnia – Akademia Piłkarska „21” Kraków 1:3

Najbliższe spotkania

W najbliższym czasie w ramach opisywanej ligi rozegrane zostaną kolejne dwa spotkania.
W piątek 7 czerwca młodzicy MOSiR Bochnia gościć będą na stadionie przy ul. Parkowej MKS Tarnovię Tarnów. Początek meczu o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Z zawodnikami tego samego klubu co młodzicy spotkają się bocheńscy trampkarze w niedzielę 9 czerwca. Będzie to jednak mecz wyjazdowy. Trzymamy kciuki!