Ligowe ostatki w IV lidze !

362 0

Jadowniczanka w poprzednim tygodniu zanotowała spory upadek , lecz w równie szybkim tempie podniosła się z kolan. W ubiegłą niedzielę musiała uznać wyższość Wolani Wola Rzędzińska, która rozniosła u siebie jadowniczan, aż 6-0. W środę natomiast w ramach ½ Pucharu Polski podopieczni grającego trenera Roberta Sakowicza nie bez problemów ograli Szreniawę Nowy Wiśnicz 4-3. W rundzie ubiegłej w meczu Watry z Jadowniczanką padł wynik 1-1,a bramki zdobyli wówczas Robert Teper w 51, a dla gości Sławomir Rydz w 90 min gry.

Drugi nasz przedstawiciel jest coraz bliższy zrealizowania swojego przedsezonowego celu jakim było utrzymanie w szeregach IV ligi. Tym razem zadanie jakie mają do wykonania podopieczni trenera Leszka Janiczka jest bardzo ,ale to bardzo ciężkie. Do Rylowej przyjedzie lider Poroniec Poronin. Goście w poprzedniej kolejce przegrali z Sandecją II Nowy Sącz czym samym przerwali swoją serię 23 (!) meczów bez porażki. W poprzednim starciu obu zespołów lepszy okazał się Poroniec, który pokonał Rylovię 2-0, a na listę strzelców wpisali się Robert Drąg oraz Rafał Waksmudzki.

teskt: Damian Miśkowicz

dane: Rylovia Rylowa, Poroniec Poronin, Watra Białka Tatrz. , Jadowniczanka, 90minut.pl