Bramki: 1:0 Frasunek 38′, 1:1 Skrzyński 68′
Żółte kartki: Wszołek, Frasunek – Szewczyk
Widzów: 100

KS Zakopane: Paszuda – Sawina, Wszołek, Drobny, Leniewicz – Bukowski (75 Dudziak), Drabik (63 Babicz), Frasunek, Król, Wesołowski (73 Gut), Gromczak

Rylovia: Matiaszek – N.Ostrowski, Motylski, A.Ostrowski (85 Wolsza), Stawiarski – F.Kania, K.Kania, Handzlik – Gofran, Krupa (60 Skrzyński)

Początek spotkania należał do Rylovii. Już w drugiej minucie meczu w sytuacji sam na sam znalazł się Krupa, jednak to bramkarz gospodarzy, Paszuda, wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. Pierwszy gol padł w 38 minucie. Z lewej strony dośrodkowywał Wesołowski, a po zamieszaniu w polu karnym Rylovii do piłki dopadł Frasunek i strzelił bramkę na 1:0. Po zmianie stron oba zespoły nie dochodziły już tak często do sytuacji strzeleckich. Dopiero w 68 minucie goście nie czekają na gwizdek sędziego szybko wykonali rzut wolny. Piłka trafiła pod nogi Skrzyńskiego, a ten z bliskiej odległości strzelił gola wyrównującego. Koniec spotkania, to świetne interwencje bramkarza KS Zakopane, który uratował swój zespół przed stratą goli. Ostateczny wynik meczu to 1:1.

Jadowniczanka Jadowniki – Sandencja II Nowy Sącz 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 M.Kulig 48′ karny, 2:0 Ł.Kulig 76′
Sędziował: Michał Krzyżak (Nowy Sącz)
Żółte kartki: Strojny
Widzów: 100

Jadowniczanka: Piątek – Zuzia, M.Kulig, Ł.Kulig, Pytel – Rojkowicz, Rydz, Baran, Mól (85 Sacha) – Dzieński, Kotarba

Sandencja II: Tomasik (69 Jacenik) – Baran, Dyląg, Pierzchała, Musiał – Zawiślan, Złocki (74 Góra), Chochorowski, Kołodziej – Tokarz, Strojny (60 Lizoń)

Nawałnica, która przeszła dzień przed meczem i zalała dużą część Jadownik nie uszkodziła murawy na tyle, aby mecz nie mógł się odbyć. Pierwsza część spotkania nie obfitowała w ciekawe sytuacje. Dopiero w drugiej połowie zaczęły padać bramki. Najpierw w 48 minucie w polu karnym sfaulowany został Kotarba, po czym sędzia odgwizdał jedenastkę. Karnego na gola zamienił Michał Kulig. W 76 minucie Rydz wrzucił futbolówkę z rzutu wolnego. Przy piłce znalazł się Łukasz Kulig i uderzeniem skierował ją do siatki. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla zespołu z Jadownik.