III liga. Hal – Mont BKS Bochnia liderem!

490 0

Bochnianie zdominowali rywala, który w pierwszej kolejce urwał szczęśliwie punkty Hutnikowi Kraków. Wynik mógłby być wyższy, ale rzutu karnego, jeszcze przy stanie 0-0 nie wykorzystał Sławomir Zubel (w 55 minucie). Napastnik Bocheńskiego zrehabilitował się 10 minut później kiedy to strzelił swojego trzeciego gola w sezonie. Również trzecią bramkę zdobył Wojciech Szkotak, a pierwsze w bieżący h rozgrywkach: Mariusz Łyduch i Jakub Dobranowski.

Nida – BKS 0-4 (0-0)
Bramki: Łyduch 60′, Zubel 65′, Szkotak 70′, Dobranowski 88′
BKS: Jaszczyński – Lewicki ( 88′ Fortuna), Motak, Mazur, Kasprzyk – Siwek (75′ Dobranowski), Górecki, Stokłosa (70′ Turczyn), Szkotak (63′ Czapeczka), Łyduch – Zubel.