Judo. Złoto, srebro i 3 brązowe medale MOSiR-u

460 0

W zawodach wzięli udział zawodnicy z 11 klubów: TS Wisła Kraków, UKS ASW Judo Jasło, Akademia Judo Rzeszów, MOSiR Bochnia, MOSiR Jasło, KS Błękitni Tarnów, Jordan Kraków, Hejnał Kęty, PM Tarnów, UKS Grot Kraków, Gwardia Bielsko Biała.

Wychowankowie MOSiR-u Bochnia swój występ w tym turnieju mogą zaliczyć do udanych.

Złoto wywalczył Michał Leśniak (Junior kat 81 kg), srebro zdobył Jakub Nosalski ( kat 60 kg), brązowe medale zdobyli: Aleksandra Słowiak (kat 44 kg), Marta Krawczyk (kat 48 kg), Patrycja Kubas (kat 57 kg). Na czwartym miejscu uplasowali się: Aleksandra Zelek i Jakub Florek

Po zakończonych walkach wszyscy uczestnicy mieli okazję wzięcia udziału w 6 walkach „randorii”, co było doskonałą okazją sprawdzenia się w walce z przeciwnikiem z niekoniecznie swojej kategorii wagowej.

Wszyscy zawodnicy uczestniczący w niedzielnych zawodach otrzymali pamiątkowe dyplomy, zdobywcy miejsc I – III zostali udekorowani okolicznościowymi medalami, a zdobywcy I miejsc otrzymali drobne upominki. Uroczystej dekoracji dokonał prezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo Robert Zaczkiewicz.

Organizatorem zawodów był Krakowski Okręgowy Związek Judo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia.