III liga. O przełamanie w Myślenicach

365 0

Bochnianie, patrząc na tabelę, mają 16punktów i zajmują wysoką 7. lokatę w klasyfikacji. Górna połowa tabeli daje tylko pozorny spokój przed dalszymi meczami. Po trzech porażkach z rzędu podopieczni Marcina Manelskiego osunęli się w tabeli z drugiego miejsca aż o 5 pozycji. Co gorsza, czego nie ukrywa trener Manelski, zespół dopadł kryzys fizyczny, który nie pozwala rozwinąć skrzydeł.

Musimy znaleźć wyjście z tej sytuacji – mówi opiekun BKS. Jak to zrobić? Morale w zespole po porażkach ligowych i klęsce w sparingu z Termaliką musiało upaść. Jednak plusem jest powrót do składu doświadczonego Sławomira Zubla, oczekiwany jest także powrót na boisko Marcina Motaka – choć jego powrót już na mecz z Dalinem.

Tydzień przerwy w meczach powinien także podziałać kojąco, dać więcej świeżości wąskiej kadrze Manelskiego. Jutro stanie ona przed szansą na przerwanie serii porażek.

Myśleniczanie mają zaledwie 9 punktów i zajmuje 14. pozycję w tabeli. Jest jednak na fali wznoszącej. Prawie połowę punktów zdobył w ostatnich dwóch meczach. Dwa tygodnie temu zremisował 1-1 z Hutnikiem, a przed tygodniem pokonał na wyjeździe Granat.