Piłka ręczna. Dobry mecz, chociaż przegrany

421 0

Mecz rozpoczął się dobrze dla młodych szczypiornistów z Bochni, którzy jako pierwsi zdobyli bramkę i narzucili swój styl twardo grając w obronie oraz wyprowadzając szybkie ataki. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do gospodarzy, którzy wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Do przerwy wynik więc był 11:10 dla Kusego Kraków.

Druga odsłona to bardzo ambitna, agresywna i skuteczna gra zawodników z Bochni, która pozwoliła na odskoczenie rywalom na 3-4 bramki. Ta przewaga utrzymywała się do 50 minuty. Wtedy to gospodarze przejęli inicjatywę i w przeciągu 5 minut rzucili 6 bramek, nie tracąc żadnej. Bochnianie dzielnie walczyli do końca. ale nie udało im się doprowadzić do remisu. Pomimo ambitnej i bardzo dobrej postawy zespół MOSiR-u przegrał. Wynik końcowy wynosił 25:23 dla drużyny Kusy Kraków.

Na wyróżnienie zasługuje bramkarz Damian Obroślak, który w pierwszej części skutecznie zatrzymywał rywali przed zdobyciem bramki. Na pochwałę zasługuje także cały zespół za zaangażowanie  i walkę do końca.

MOSiR Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli: Damian Obroślak, Michał Rabiasz, Andrzej Górecki, Wiktor Suchodolski 1, Wojciech Piątkowski 1, Tomasz Seredyński 4, Sebastian Dziedzic 3, Piotr Rysak 2, Maciej Mleczko 4, Maciej Kurtyka 1, Tomasz Paczyński, Kamil Pagacz 7.

Kolejne spotkanie

W sobotę 26 października juniorzy młodsi rozegrają w ramach IV kolejki mecz z drużyną PMOS Chrzanów. Kibiców zapraszamy do sali sportowej I LO przy pl. ks. Czaplińskiego 1 w Bochni na godz. 10.00.

Źródło: Mosir Bochnia