Piłka młodzieżowa. Zakończenie rundy piłkarzy MOSiR Bochnia

436 0

REMIS TRAMPKARZY Z DUNAJCEM NOWY SĄCZ
W swoim ostatnim meczu rundy jesiennej małopolskiej ligi trampkarzy MOSiR zremisował na wyjeździe z Dunajcem Nowy Sącz.

Doskonale mecz ułożył się dla gospodarzy, którzy po szybkim ataku objęli prowadzenie już w drugiej minucie. Dunajec próbował podwyższyć wynik, lecz nie był już tak skuteczny jak w pierwszej akcji. Po atakach Dunajca mecz się wyrównał i to goście coraz aktywniej prezentowali się pod bramką gospodarzy. Nie wykorzystywali jednak swoich dogodnych sytuacji. Do remisu doprowadził Tabor w 34 minucie, przy pomocy dośrodkowania Kazka. Druga połowa była wyrównana, ale to MOSiR miał więcej okazji do wygrania. Niestety w decydujących momentach brakowało precyzji lub dobrze spisywał się bramkarz Dunajca.

Dunajec Nowy Sącz – MOSiR 1-1 (1-1)

Bramka dla Dunajca: 2’
MOSiR: 34’ Tabor asysta Kazek

MOSiR reprezentowali: Biernat- Kazek, Korta, Klejdysz, Kocot, Matlęga, Burkowicz, Tabor (68’ Nagrodzki), Juszczak, Francuz (30’ Matras), Palonek ( 45’Lekki).
Trenerem zespołu trampkarzy jest Janusz Piątek.

Było to ostatnie spotkanie młodych bochnian w tym roku. W 13 meczach zgromadzili 24 punkty, na które złożyło się 7 wygranych, 3 remisy i 3 porażki. Piłkarze z Bochni w rundzie jesiennej strzelili 38 bramek i stracili 25 goli.

Po I rundzie trampkarze MOSiR Bochnia zajmują piątą pozycję w tabeli na 14 drużyn, biorących udział w rozgrywkach

REMIS MŁODZIKÓW Z TARNOVIĄ TARNÓW

W tym samym dniu ostatnią kolejkę rozegrali w ramach małopolskiej ligi również młodzicy i na wyjeździe osiągnęli ten sam wynik co trampkarze. Pierwsza połowa stała pod znakiem zapytania. Już w ósmej minucie tarnowianie zdołali strzelić bramkę. Bochnianom nie udało się zremisować do połowy, ale w drugiej części sytuację uratował Jakub Kleszcz przy pomocy swojego kolegi Jakuba Brzegowego.

Tarnovia Tarnów – MOSiR Bochnia 1-1 (1-0)
8 min – 1-0 bramka dla Tarnovii
49 min – 1-1 Kleszcz Jakub asysta Brzegowy Jakub

MOSiR Bochnia: Smoleń, Zwieńczak, DeLorme, Gałek Brzegowy, Matras, Kleszcz Burek, Cieśla, Dymura, Łach, Rachfalik, Stec, Buczek.
Trenerem zespołu jest Krystian Stec.

W małopolskiej lidze młodzików jeszcze nie wszystkie zespoły rozegrały 13 kolejkę, dlatego losy w tabeli będą się jeszcze ważyć.

WYGRANA TRAMPKARZY ZE SZCZUCINEM

W niedzielę 27 października druga drużyna MOSiR, biorąca udział w tarnowskich rozgrywkach I ligi trampkarzy, pokonała na własnej murawie Wisłę Szczucin 3:1. Dwie bramki zdobył dla naszego zespołu Chlebek, jedną Lekki.
Trenerem zespołu jest Marcin Leśniak.

MOSiR Bochnia – Wisłą Szczucin 3:1
Również w tych rozgrywkach nie wszystkie zespoły rozegrały mecze. Ostateczne wyniki w tabeli jeszcze przed nami, a my…..już czekamy na wiosenną rundę..