Futsal. BSF pokonało „Jedynkę”

446 0

Wyjazd na Opolszczyznę miał być formalnością dla zespołu Rafała Czai. Patrząc na zajmowane miejsca w tabeli bochnianie powinni byli pokonać bez większego problemu czerwoną latarnię rozgrywek. A jednak zwycięstwo przyszło z trudem. Wpływ na postawę gospodarzy miały wzmocnienia jakie Jedynka otrzymała od Odry Opole w postaci trzech nowych zawodników.

Spotkanie rozpoczęło się niespodziewanie dla BSF-u. W 8 minucie sytuację sam na sam z Kocotem wykorzystał Lubczyński. Po straconej bramce całkowitą inicjatywę na boisku przejęli podopieczni Rafała Czai, czego efektem była szybko strzelona bramka wyrównująca, zdobyta przez Sebastiana Leszczaka. Trzy minuty później było już 2-1 dla BSF-u, po golu Kaczmarczyka. W kolejnych minutach bochnianie nie przestawali atakować, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Po przerwie nadal trwała dominacja BSF-u, jednak niewiele z niej wynikało. Dopiero w 31 minucie bochnianie strzeli bramkę po indywidualnej akcji Sebastiana Leszczaka. Ku zaskoczeniu wszystkich minutę później gola kontaktowego strzelił Wróblewski. Więcej goli nie padło, a mogło. BSF kilkukrotnie mogło podwyższyć rezultat, jednak na drodze do szczęścia stawała skuteczność.

UKS Jedynka Niemodlin 2 :3 BSF Bochnia
Bramki: Lubczyński 8’, Wróblewski 32’ – Leszczak 11’, 31’, Kaczmarczyk 14’
Składy:
UKS Jedynka Niemodlin: Szymków, Paradowski – Sapa, Wróblewski, Gibała, Lubczyński, Waracz, Kramczyński, Kilian, Miga, Pluta, Pierzga, Dec, Fabijaniak
BSF Bochnia: Kocot, Data – Fasuga, Piech, Więsek, Kaczmarczyk, Kozieł, Litewka, Szymanowski, Leszczak

Pozostałe wyniki:
Heiro Rzeszów 6:3 Marex Chorzów
AZS UMCS Lublin : Wisła Krakbet II Kraków
UKS Futsal Ekom Nowiny 0:4 Kamionka Mikołów
Nbit Gliwice 3:5 MKF Solne Miasto Wieliczka.

UKS Jedynka Niemodlin : BSF Bochnia

Nbit Gliwice 3:5 MKF Solne Miasto Wieliczka
Bramki: Jagiełło 18′, Łutowicz 29′, Musiał 38′ – Jeleń 4′, 40′, Suchan 31′, 34′, Grzesiak 9′
Składy:
NBIT: Emanuel Kiełpin, Łukasz Bogdziewicz- Marek Chojnacki, Adrian Łągiewka (żk), Tomasz Morawski (czk), Kamil Musiał- Łukasz Jagiełło (żk), Kamil Krajewski, Michał Łutowicz, Kamil Myśliwiec, Miłosz Szatka, trener: Szymon Maksym.

MKF: Jan Zachariasz, Tomasz Jacaszek- Tomasz Grzesiak, Kamil Kupiec, Arkadiusz Lekki, Krzysztof Moszumański- Kamil Jeleń, Daniel Suchan, Marcin Gruszka, Tomasz Kwater, Bartosz Szczepański, Michał Gąsior, trener: Dariusz Mielec.