BSF Bochnia – UKS Futsal Ekom Nowiny 3-2 (0-2)
Bramki: Wiesek 25′, Litewka 40′, 40′ – Jagodzki 3′, Zygan 14′.
BSF Bochnia: Kocot, Data – Więsek, Szymanowski, Piech, Fasuga, Rynduch, Leszczak, Lewicki, Podgórski, Kaczmarczyk, Litewka
UKS Futsal Nowiny: Dobrodziej – Szymkiewicz D., Szymkiewicz W., Jagodzki, Kukla, Majcher, Cibor, Płaziński, Terefeńko, Zygan, Stępień, Ponikowski

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, to nie był łatwy mecz dla BSF. Rywale już w pierwszej połowie objęli prowadzenie po błędach w defensywie i strzałach Grzegorza Jagodzkiego w 3′ i Rafała Zygana w 14′ meczu. Bochnianie mimo, że stworzyli sobie wiele klarownych sytuacji do zdobycia gola, razili nieskutecznością. W 9 minucie po akcji Leszczaka Litewka trafił w słupek, w 18′ Leszczak trafił w poprzeczkę. Po zmianie stron bochnianie ruszyli jeszcze bardziej zdecydowanie na rywala. Najpierw w 25 minucie po rzucie rożnym Mateusz Więsek zdobył bramkę kontaktową. Między 32 a 35 minutą BSF wypracował trzy bardzo dobre okazje, których jednak nie potrafili wykorzystać kolejno Łukasz Fasuga, Więsek oraz Kamil Rynduch.

Dopiero w ostatniej minucie, kiedy już BSF grał z wycofanym bramkarzem udało się wyrwać rywalowi najpierw choćby punkt, który kilkadziesiąt sekund później, niemal z kończącą mecz syreną przekuty został przez Dawida Litewkę w komplet punktów.

Źródło: lajfy.com, bsfbochnia.pl, własne