Siatkówka. W sobotę pierwszy mecz Contimaxu w Nowym Roku

510 0

W pierwszej rundzie mecz obu zespołów był niezwykle wyrównany (nie licząc seta drugiego, który – delikatnie mówiąc – nie wyszedł bochnianom). Mimo porażki w tym wspomnianym secie 13:25, całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy z Solnego Grodu 3:1 (25:21, 13:25, 28:26, 25:22). Czy przed własną publicznością gracze Contimaxu także wzniosą ręce w geście triumfu?

Po spotkaniu rozgrywanym w ramach 15. kolejki, podopieczni trenera Banaszaka nie mieli powodów do zadowolenia. W wyjazdowym meczu rozgrywanym w Jaworznie zanotowali porażkę 1:3 i po tym spotkaniu „wylądowali” na szóstym miejscu drugoligowej tabeli.
Diametralnie odmienne nastroje panowały z kolei w szeregach najbliższego przeciwnika bochnian. W tym samym czasie kiedy zespół z Bochni nie potrafił znaleźć skutecznego sposobu na przeciwstawienie się sile ekipy Energetyka, strzyżowianie skutecznie „męczyli” zespół z Ropczyc i pokonali go w tie breaku.

Jak tym razem spiszą się siatkarze obu ekip? I jedni i drudzy z całą pewnością liczą na pierwsze zwycięstwo w Nowym Roku, ale odpowiedź na pytanie kto będzie triumfował, kibice poznają w sobotni wieczór…