I liga. OKS i Puszcza już po pierwszych sparingach

394 0

Mecze zostały rozegrane w Zakopanem. W pierwszym Okocimski przegrał w podzielonym na cztery 25-minutowe kwarty meczu 1-4. Honorowe trafienie dla brzeszczan zdobył z rzutu karnego pomocnik Michał Nawrot. W zespole z Brzeska testowani są obrońca Dariusz Michalak (Górnik Wałbrzych) oraz napastnik Szymon Lewicki – wychowanek Marymontu Warszawa, do niedawna gracz Legionovii Legionowo.

Wczoraj, Puszcza Niepołomice przegrała z Górnikiem 1-3. Podobnie jak w meczu Okocimskiego, mecz rozegrany został w czterech kwartach, tym razem jednak każda po 30 minut. Jedyną bramkę dla niepołomiczan zdobył Marek Mizia, który powrócił do Niepołomic po wypożyczeniu do Dalinu Myślenice.