Seniorzy MOSiR Bochnia pokonali UR Krakowiaka

487 0

MOSiR Bochnia – UR Krakowiak Kraków 36:27 (18:15)

Od początku meczu, który miał miejsce w sali sportowej I LO w Bochni, gospodarze prowadzili grę, stopniowo powiększając swoją przewagę. W 20 minucie prowadzili 10:5. W końcówce zespół MOSiR-u złapał lekką „zadyszkę”, pozwalając odrobić straty krakowskiej drużynie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 18:15.

Druga odsłona rozpoczęła się od zdobycia bramki przez bochnian. Z minuty na minutę gospodarze zaczęli ponownie powiększać przewagę bramkową i do końca kontrolowali spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 36:27 dla MOSiR.

Cieszymy się ze zwycięstwa – mówi trener bocheńskiego zespołu Piotr Węgrzyn – Bardzo dobry mecz rozegrali nasi skrzydłowi, a zwłaszcza Tomek Wolnik, który skutecznie wykorzystywał sytuacje w ataku szybkim jak i w ataku pozycyjnym. Obrona też funkcjonowała w poprawny sposób.

Skład zespołu MOSiR Bochnia (w nawiasie ilość zdobytych bramek przez poszczególnych zawodników): Damian Obroślak, Marcin Kaltenberg, Paweł Łącki (2), Tomasz Wolnik (10), Michał Bełza (4), Tomasz Orzechowski (1), Jan Mastalerz (5), Bartłomiej Mijalny (2), Michał Majcherczyk, Paweł Lysy (5), Jakub Piątkowski (3), Piotr Węgrzyn (3), Michał Gicala (1).

Skład zespołu UR Krakowiak Kraków: Mateusz Gajewski, Marcin Jakubowski, Bartek Paciora, Bartosz Wojnarowski, Krzysztof Gądek, Aleksander Cieśla, Jakub Nosek, Karol Osieka, Piotr Kmita, Krzysztof Męzyk, Kamil Zawada.

Więcej zdjęć z opisywanego meczumożna zobaczyć naFACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

KOLEJNE ZMAGANIAJUŻ W NIEDZIELĘ
Następny mecz rozegramy u siebie w najbliższą niedzielę 23 marca, a przeciwnikiem będzie drużyna ze Skrzyszowa. Zapraszamy do sali sportowej I LO przy pl. ks. Czaplińskiego1.

Źródło: MOSiR Bochnia