IV liga. Tylko Rylovia na plus

404 0

Zespół trenera Janiczka zmierzył się z wiceliderem – Skalnikiem. Mecz był zacięty od samego początku. Już w pierwszej odsłonie Rylovia powinna objąć prowadzenie. Niestety rzutu karnego nie wykorzystał Marek Handzlik. Po zmianie stron grający w dziesiątkę po czerwonej kartce Chochli Skalnik zdominował boiskowe wydarzenia, ale nie zdołał pokonać Rafała Handzlika, który zastąpił kontuzjowanego Karola Barana. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Rylovia: Baran Karol (35′ Handzlik Rafał) – Ostrowski Norbert, Stawarz Piotr, Ostrowski Arkadiusz, Motylski Michał – Baran Jakub, Strona Patryk, Ślęczka Konrad (68′ Jarosz Piotr), Greń Sebastian (46′ Pietrzak Krystian) – Szewczyk Dawid, Handzlik Marek (60′ Skrzyński Albert).

Przemeblowana Jadowniczanka nie sprostała na własnym stadionie Glinikowi Gorlice, z którym przegrał latem 0-1. Do przerwy przegrywała co prawda tylko 0-1, ale po zmianie stron wszelkie nadzieje zostały zabite w ciągu niespełna dziesięciu minut, w których goście dwukrotnie pokonali Pacurę. Porażka 0-4 źle zapowiada wiosnę w Jadownikach.

Jadowniczanka Jadowniki – Glinik Gorlice 0:4 (0:1)
Bramki: Grela 38′, Chorobik 51′, Augustyn 54′, K. Baran 66′.
Żółta kartka: Rojkowicz.
Jadowniczanka: Pacura – G. Baran, Ł. Kulig, M. Kulig, Żak – Rojkowicz, Stąsiek (55 Dzieński), Rydz – Bujak, Kurzywilk (73 Duda), Ogar (66 Wójtowicz).
Glinik: K. Brzeziański – Banaszek, Kijak, Zapała, Rzemiński – Chorobik, Jabłczyk (60 Król), K. Baran (75 Kurek), Dziedzic (46 Laskoś) – Grela (80 D. Brzeziański), Augustyn.

Porażki doznał też Sokół. Drużyna Sławomira Zubla poległa na wyjeździe 1-3 z Nową Jastrząbką, która tym samym zrewanżowała się Sokołowi za inauguracyjny mecz bieżącego sezonu. Bramki dla gospodarzy strzelili: Krużel,Tubek,Kozioł.